JAVA FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk osztrák telekommunikációs és IT startup cég, amely 2013 - ban alakult.

Ausztriában egyik brandjükkel a 4. helyet foglalják el a mobilszolgáltatók piacán.

A kiváló szolgáltatás következtében naponta többszáz új felhasználóval bővül ügyfélkörük, ezért a színvonal fenntartása és emelése érdekében most bővíteni szeretnék magyarországi Fejlesztési és Operációs Központjukat egy új

kollégával.

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség informatikai területen,
  • Legalább 3-4 éves JAVA fejlesztő tapasztalat,
  • Az alábbi technológiák ismerete: J2EE, Spring Framework, Hibernate, TDD, SQL,
  • GIT / Jenkins / Gerrit ismerete,
  • HTML / CSS / JQuery / JavaScript ismerete,
  • Linux alapú és webszerverek (pl. Apache, Tomcat) ismerete,
  • Analitikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet,
  • Angol nyelv középszintű ismerete (az osztrák kollégákkal való kommunikáció miatt).

Előnyök:

  • Német nyelvtudás.

Feladatok:

  • Új alkalmazásfunkciók, illetve modulok fejlesztésében való részvétel,
  • Alkalmazások karbantartása, refactoringban való részvétel,
  • Microservice alkalmazások fejlesztésében való részvétel,
  • Együttműködés a fejlesztői csapattal, valamint a budapesti és bécsi üzleti elemzőkkel,
  • Hibaelhárítás ticketek alapján.

Juttatások:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Éves bónusz,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Heti 2 nap home office lehetőség,
  • Laptop és mobiltelefon magánhasználatra is,
  • Támogató, kooperatív szakemberi csapat.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület.

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a pozíció, magyar nyelvű önéletrajz csatolásával pályázhatsz a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Szeretnél 4G, 5G K+F területen dolgozni a legfrissebb technológiákat használva C++-ban fejlesztve? Szeretnél valódi R&D feladatban részt venni fejlesztőként? Részt venni nagyszabású nemzetközi projekteken? Ha ezekre a kérdésekre határozott igennel válaszoltál, akkor ez a lehetőség Neked szól! Partnerünk komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv vállalat, fejlesztéseik az utóbbi években folyamatosak, ezért a mérnöki csapat C++ tapasztalattal rendelkező fejlesztő kollégát keres SENIOR C++ FEJLESZTŐ pozícióba. Fő tevékenységük a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment. Alkalmazott technológiák: C++, Linux környezet, Agile, DevOps.

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Pest megye

Our partner is a global leader in telecommunications and information technology. Founded in 1985 and listed on both the Hong Kong and Shenzhen Stock Exchanges, the company has been committed to providing innovative technologies and integrated solutions for global operators, government and enterprise, and consumers from over 160 countries across the globe. Looking forward, the company will be committed to building its core competitiveness in independent innovation in the 5G era, expecting to accelerate the global commercial deployment of 5G, leveraging its leading end-to-end 5G products and solutions. If you have deep understanding and rich experience in the following signalling protocols, we are waiting for you!

A hirdetés lejár 3 nap múlva

We are looking for a 5G Call Processing RAN SME to join our Wireless network team. Our partner is will be a key contributor as a subject matter expert in a multi-functional team of R&D, Systems engineering, and product validation to introduce our products to Wireless Carrier. Apply now!