JAVA FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk osztrák telekommunikációs és IT startup cég, amely 2013 - ban alakult.

Ausztriában egyik brandjükkel a 4. helyet foglalják el a mobilszolgáltatók piacán.

A kiváló szolgáltatás következtében naponta többszáz új felhasználóval bővül ügyfélkörük, ezért a színvonal fenntartása és emelése érdekében most bővíteni szeretnék magyarországi Fejlesztési és Operációs Központjukat egy új

kollégával.

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség informatikai területen,
  • Legalább 3-4 éves JAVA fejlesztő tapasztalat,
  • Az alábbi technológiák ismerete: J2EE, Spring Framework, Hibernate, TDD, SQL,
  • GIT / Jenkins / Gerrit ismerete,
  • HTML / CSS / JQuery / JavaScript ismerete,
  • Linux alapú és webszerverek (pl. Apache, Tomcat) ismerete,
  • Analitikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet,
  • Angol nyelv középszintű ismerete (az osztrák kollégákkal való kommunikáció miatt).

Előnyök:

  • Német nyelvtudás.

Feladatok:

  • Új alkalmazásfunkciók, illetve modulok fejlesztésében való részvétel,
  • Alkalmazások karbantartása, refactoringban való részvétel,
  • Microservice alkalmazások fejlesztésében való részvétel,
  • Együttműködés a fejlesztői csapattal, valamint a budapesti és bécsi üzleti elemzőkkel,
  • Hibaelhárítás ticketek alapján.

Juttatások:

  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Éves bónusz,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Heti 2 nap home office lehetőség,
  • Laptop és mobiltelefon magánhasználatra is,
  • Támogató, kooperatív szakemberi csapat.

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület.

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a pozíció, magyar nyelvű önéletrajz csatolásával pályázhatsz a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Marketing, PR, Média | Pest megye

Partnerünk hazánk egyik vezető távközlési vállalata, mely piacvezető szolgáltatásaival közel 30 éve sikeresen és elhivatottan törekszik vállalati és lakossági ügyfelei teljes körű és magas minőségű kiszolgálására. Amennyiben szívesen támogatnád a cég Device ágazatát, tagja lennél egy kiemelkedő szakembergárdának, JELENTKEZZ! Bővülő szakértői csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

A hirdetés lejár 34 nap múlva