AJÁNLATADÓ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Ügyfelünk, ERŐSÁRAMÚ villamos kapcsolóberendezések gyártásával foglalkozó multinacionális vállalat.

Kunszentmiklósi gyárukban középfeszültségű berendezések és készülékek előállítása történik.

Tenderekért felelős csapatukba keresnek most
pozícióba új kollégát.

Követelmények:

  • Villamosmérnök végzettség,
  • 1-3 év tapasztalat értékesítési és/vagy projektmenedzsment területen,
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete,
  • Analitikus gondolkodás,
  • Pozitív, gyakorlatias szemléletmód,
  • Képesség az önálló munkavégzésre,
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség,
  • Vevőorientált, nyitott személyiség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás.

Előnyök:

  • Közép / vagy nagyfeszültségű berendezések telepítésében szerzett gyakorlat,
  • Kisfeszültségű berendezés tervezésében szerzett gyakorlat (Eplan / Ruplan).

Feladatok:

  • Országspecifikus műszaki és kereskedelmi ajánlatok kidolgozása a vevői követelmények alapján,
  • Részvétel és együttműködés a projektcsapat munkájában, a műszaki átadási – átvételi folyamatokban,
  • Támogatás és magasszintű kapcsolattartás a vevőkkel,
  • Funkcióhoz tartozó teljesítménymutatók fejlesztése.

Juttatások:

  • Versenyképes, pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • Cafetéria,
  • Éves bónusz,
  • Laptop, mobiltelefon,
  • Nemzetközi karrierlehetőség,
  • Folyamatos szakmai képzések,
  • Egészségbiztosítási csomag,
  • Bejárás támogatás, céges buszjárat Budapestről,
  • Heti 1 nap home office lehetőség.
Egyéb információk:
  • Munkavégzés helye: Kunszentmiklós

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnercégünk 2003-ban alakult azzal a céllal, hogy innovatív és versenyképes megoldásokat kínáljon az ügyfelek számára a reklámeszközök területén. Tevékenységi körük rendkívül sokrétű,szolgáltatásaik a grafikai tervezésektől kezdve, az egyedi fejlesztéseken és kivitelezéseken át, egészen a helyszíni szerelésekig terjednek. A projektek szakszerű levezénylésére az alábbi pozícióba keresnek munkatársat

A hirdetés lejár 27 nap múlva

Partnerünk Magyarország legnagyobb hajlékony csiszolóanyag feldolgozó vállalata. A Kft. tevékenysége hajlékony csiszolóanyag konfekcionálása. Az utóbbi 4 évben több, mint 3 milliárd forintos beruházást valósított meg Budafokon található telephelyén, ezáltal modern 21. századi munkakörülményeket teremtve. Csapatukat új munkatársakkal bővítenék az alábbi pozícióban

A hirdetés lejár 5 nap múlva