SOMMELIER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Vendéglátás, Idegenforgalom

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban

Szeretnél egy nagy múltú étterem tagja lenni? Számodra a legfontosabb a vendégélményről való gondoskodás és releváns tapasztalattal is rendelkezel? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál alábbi pozíciónk neked szól:

SOMMELIER
Követelmények:
  • Középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Külföldi tapasztalat, vagy Magyarországon 5 csillagos szállodában szerzett tapasztalat hasonló munkakörben
  • Erős középszintű angol nyelvtudás
  • Vezetői ambíciók
  • Precizitás, pontosság
  • Kiváló kommunikációs képességek

Feladatok:
  • Vendégek magas szintű kiszolgálása és ezzel kapcsolatot teendők professzionális elvégzése.
Juttatások:
  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő alapbér
  • Parkolási lehetőség

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését szakmai önéletrajza elküldésével tud pályázni az alábbi Jelentkezem gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Vendéglátás, Idegenforgalom | Budapest

Szeretnél egy nagy multú étterem tagja lenni? Számodra a legfontosabb a vendégélményről való gondoskodás és releváns tapasztalattal is rendelkezel? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ez a pozíció Neked szól!

A hirdetés lejár 64 nap múlva

Szeretnél egy nagy multú étterem tagja lenni? Számodra a legfontosabb a vendégélményről való gondoskodás és releváns tapasztalattal is rendelkezel? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ez a pozíció Neked szól! Partnerünk új csapattagot keres az alábbi pozícióba:

Szakmunka | Pest megye

Veresegyházán 20 éve működő Gombai Cukrászdánkba keressük pályakezdő vagy gyakorlattal rendelkező munkatársakat hosszútávra, akár azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva