RENDSZERGAZDA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk a HumanoIT magyar tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő vállalat, akik informatikai rendszerek tervezésével, építésével és informatikai konzultációval foglalkozik. Saját és ügyfeleik Windows / Unix /Linux / Vmware rendszereinek üzemeltetésére, fejlesztésére keresnek munkatársat

pozícióba.

Feladatok:
  • Microsoft Windows 2012R2 - 2019 szerverek üzemeltetése,
  • Office 365 üzemeltetési feladatok ellátása, lokális AD használata mellett,
  • Linux szerverek (Ubuntu, CentOS) üzemeltetése,
  • Vmware farm üzemeltetés,
  • Veeam mentőrendszer üzemeltetése,
  • Belső ethernet hálózat (több VLAN, szegregált hálózatok) és wifi hálózat üzemeltetése,
  • Tűzfal (iptables), Nginx proxyk, adminisztrációja,
  • Hardver/szoftvercserék, frissítések elvégzése,
  • SAN hálózat, storage üzemeltetés,
  • Külső ügyfelek esetén alkalmazások alkalmazásgazdáinak OS szintű támogatása, hibaelhárítása,
  • Külső ügyfeleknél hardver javítás,
  • Belső rendszerek esetén alkalmazások üzemeltetése, frissítése,
  • Belső felhasználók desktop támogatása (Windows, Linux, MacOS),
  • Informatikai szolgáltatás-kiesés minimalizálása, hibaelhárítás,
  • Hibabejelentések fogadása, megoldása, visszajelzése,
  • Hibajegykezelő rendszer menedzselése.
Elvárások:
  • Középfokú szakirányú végzettség,
  • Legalább egy Linux (CentOS 7.x, Red Hat 7.x, Oracle Enterprise Linux, Ubuntu 18.x) disztribúció készségszintű ismerete,
  • Valamilyen szkriptnyelv (Bash ..) magas szintű ismerete,
  • TCP/IP hálózati ismeretek,
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban),
  • Feladatcentrikus munkavégzés,
  • Nyitottság új technológiák, rendszerek megismerésére,
  • Dokumentáció írására és karbantartására való hajlandóság,
  • Problémák komplex kezelésének képessége,
  • Kezdeményezőkészség, tanulni akarás.
Előnyök:
  • Gyakorlati jártasság Linux / UNIX és Windows üzemeltetés terén,
  • Vmware ESXi szerver alapismeret,
  • Konténerizáció ismerete (Docker),
  • Jira SD jegykezelő rendszer ismerete,
  • Adatbázis-kezelők (elsősorban MySQL, MongoDB, Oracle) alapismerete,
  • Bármilyen UNIX OS ismerete (Solaris, HP-UX, AIX),
  • SAN hálózati eszközök (Brocade, Cisco) konfigurálásában való gyakorlat,
  • Szoftverfejlesztési, programozási tapasztalat (Python, Java, JS).
Juttatások:
  • Változatos munka egy dinamikus csapatban,
  • Önálló munkavégzés lehetősége,
  • Lehetőség a szakmai tudás bővítésére, fejlődési, előrelépési lehetőség,
  • Kulturált munkahelyi környezet,
  • Otthoni munkavégzés lehetősége.
Munkavégzés helye: Budapest, Duna Plaza környéke.

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig: 8:30 - 17:30 (rugalmas munkaidő)

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, küldje el nekünk önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Budapest

Ügyfelünk több, mint 30 éve tartozik a tanácsadási szakma élvonalába a vállalatirányítás és teljesítményoptimalizálás területén. Közel ezer munkatársunkkal nyújtanak támogatást közép- és nagyvállalatoknak, illetve közszolgálati szervezeteknek Európa-szerte és a Közel-Keleten. Most egy IT Üzleti elemzővel (Office 365) szeretnék bővíteni csapatukat. Szükésges kulcs kompetenciák a pozíció betöltéséhez: Office 365, SharePoint, Power Automate, aktív angol nyelvtudás. Amennyiben a fent említett technológiákban rendelkezik 2-3 éves tapasztalattal és szakmai angol nyelvutása kommunikációképes, várjuk jelentkezését:

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Pest megye

Partnerünk 35 éves szaktudással rendelkező kiemelt speciális termékeket gyártó cég. Csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva

Partnerünk egy több, mint 10 éve működő informatikai szolgáltató vállalat. Fő profiljuk a nagy látogatottságú weboldalak fejlesztése és üzemeltetése. Bővülő csapatukba keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére: JUNIOR LINUX RENDSZERGAZDA