PROJEKTMENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Mérnöki / Műszaki területek

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk rádiófrekvenciás és mikrohullámú berendezéseket tervező és gyártó vállalat. A világ közel 30 országába exportálnak innovatív, magas technológiai tudással előállított termékeket elsősorban a vészhelyzeti kommunikáció, a védelmi ipar és az űripar számára. Új munkatársukat keressük az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A cég fejlesztési projektjeinek szakmai és adminisztratív vezetése, a vonatkozó műszaki dokumentációk elkészítése/elkészíttetése, ellenőrzése
  • A projekten dolgozó kollégák munkájának összehangolása, koordinálása
  • Ajánlatadás támogatása, határidők meghatározása
  • Projekt költségvetés (árbevétel, belső erőforrás, alvállalkozók, beruházási igény) elkészítése
  • A jóváhagyott költségvetés alapján a projekt végrehajtása, a kijelölt erőforrások legjobb kihasználása mellett
  • Alvállalkozók menedzselése
  • Rendszeres beszámoló a cég vezetése felé a projektek állásáról, az esetleges akadályok soron kívüli jelzése
  • Projekt lezárása után a végleges költségvetés elkészítése
  • Szakmai beszámolók elkészítése ill. elkészíttetése
  • Pályázati finanszírozású projektek esetén:
    • A pályázat megismerése
    • Kapcsolattartás a pályázatíró céggel

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (elsősorban Villamosmérnök diploma)
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat projektmenedzsment területen
  • Elektronikai (preferáltam RF és mikrohullámú) rendszerek ismerete
  • Cél- és megoldás-orientált attitűd
  • Strukturált gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs készség magyar és angol nyelven egyaránt

Amit kínál a cég:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Változatos feladatok, export piaci termékek gyártása
  • Nívós szakmai környezet
  • Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, 4. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, a JELENTKEZÉS gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Gyártás / Termelés | Pest megye

Partnercégünk 2003-ban alakult azzal a céllal, hogy innovatív és versenyképes megoldásokat kínáljon az ügyfelek számára a reklámeszközök területén. Tevékenységi körük rendkívül sokrétű,szolgáltatásaik a grafikai tervezésektől kezdve, az egyedi fejlesztéseken és kivitelezéseken át, egészen a helyszíni szerelésekig terjednek. A projektek szakszerű levezénylésére az alábbi pozícióba keresnek munkatársat

A hirdetés lejár 11 nap múlva