KONTROLLER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Partnerünk egy multinacionális vállalat, amelynek fő profilja naperőmű parkok értékesítése és telepítése ügyfeleik számára.

Átalakuló csapatukba keresünk munkavállalót az alábbi pozíció betöltésére:

KONTROLLER

Követelmények:

  • Felsőfokú gördülékeny angol nyelvtudás
  • 1-2 év kontrollerként szerzett tapasztalat
  • Pénzügyi vagy gazdasági felsőfokú végzettség

Feladatok:

  • Napi pénzügyi folyamatok kontrollálása
  • Kimutatások, riportok elkészítése
  • Budget figyelemmel kísérése
  • Pénzügyi folyamatok elemzése
  • Auditokra való felkészülés és aktív részvétel
  • Könyvelőcég folyamatainak, tevékenységének nyomon követése
  • Aktív kapcsolattartás a megbízott könyvelőirodával és a pénzügyi vezetővel, kéréseik és kérdéseik továbbítása és megválaszolása
  • A szervezet működésével kapcsolatos napi ad-hoc jellegű feladatok ellátása
  • Apolló rendszer napi használata
Juttatások:
  • Tapasztalatnak megfelelő bérezés
  • Cafeteria
  • Laptop
  • Mobiltelefon
  • Ingyenes parkolási lehetőség helyben
  • Rugalmas munkaidő
  • Heti egy home office biztosított

Munkavégzés helye: Budapest, 7. kerület

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed angol nyelvű szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Pest megye

Az Excel a játékszered és már óvodában is számológép (vagy mérleg) volt a jeled? Amennyiben nem riadsz vissza a függvényektől és a Pivot táblától, van némi számviteli tudásod és legalább társalgási szinten használod az angol nyelvet, úgy a legjobb helyen jársz, itt a Te lehetőséged! Mit lehet tudni a Megbízónkról? Partnerünk Csehországban, Szlovákiában és Magyarországon működő ügyfeleket, kereskedőket és disztribútorokat szolgál ki alapított helyi lízingtársaságokon keresztül. Menedzsmentje Prágában található, koordinálással és rendszerekkel támogatja a helyi piacokat. Portfólióik teherautókból, buszokból, távolsági buszokból és pótkocsikból állnak. Biatorbágyi egységük jelenleg 6 fős pénzügyi csapatát szeretnék új játékossal bővíteni az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 40 nap múlva
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Budapest

Partnerünk a nemzetközi NETIZEN Hotel/Hostel nívós hibrid szállodalánc, budapesti szállodájába keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Komárom-Esztergom megye

Partnerünk magyar tulajdonú, 30 éve tevékenykedő cégcsoport, amely vezető szerepet tölt be a magyar környezetvédelmi piacon ipari hulladékok kezelése és újrahasznosítása, valamint a környezeti kármentesítés területén. Tevékenységüket a fenntartható fejlődés, körforgásos gazdálkodás jegyében végzik. Országosan működő vállalatcsoportjuk tatai központjába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 22 nap múlva