VÁMÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk raktározási és logisztikai cég, akik 2006 óta vannak jelen a magyar picon. A Liszt Ferenc Nemzetközi  1-es Repülőtéren működő, folyamatosan bővülő fiatalos és lendületes csapatukba keresnek most

VÁMÜGYINTÉZŐT.

Feladatok:
  • Napi kapcsolattartás a Vámhivatallal, megbízóval,
  • Okmánykezelés (normál és egyszerűsített eljárásban export, import vámkezelések, továbbítások elkészítése),
  • Adminisztrációs feladatok.
Elvárások:
  • Vámügyintézői képesítés,
  • 1-3 éves Vámügyintézői tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (word, excel ismerete),
  • Jó kommunikációs készség; terhelhetőség.
Előnyök:
  • Gyűjtőforgalomban, expressz szállítmányozói szolgáltatónál (gyorsposta) szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelvismeret,
  • MindSoft, Kompakt-Zoll vámprogram ismerete.
Amit partnerünk kínál:
  • Összetett felelősségteljes munkakör,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Fiatal, lendületes csapat,
  • Bejárási támogatás,
  • Cafetéria.
Munkavégzés helye: Budapest, Liszt Ferenc Nemzetközi 1-es Repülőtér

Munkaidő: 2 műszakos munkarend, a munkaidő megbeszélés szerint rugalmasan alakítható.

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, küldje el nekünk önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Szeretné anyanyelvi környezetben kamatoztatni német tudását? Olyan lehetőséget keres, ahol egy nemzetközi fuvarozó cég logisztikai csapatában dolgozhat? Ebben az estben ez a lehetőség Önnek szól! Magyar tulajdonú szállítmányozási cégcsoport keres határozott fellépésű, tapasztalt munkatársat LOGISZTIKAI- ÉS OPERÁCIÓS VEZETŐ munkakörbe.

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Pest megye

Partnerünk 2005-ben alakult meg, és a mai napig 100 % - ban magyar tulajdonú vállalkozás maradt. Megalakulásuk óta fő tevékenységi körük a vasáru, valamint a betonacél kis- és nagykereskedése, illetve a betonacélszereléshez szükséges termékek forgalmazása. Jelenleg betonacél szerkezet gyártás, vágás – hajlítás a legfőbb tevékenységi körük. Az Ő csapatukba keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Partnerünk innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez. Bővülő csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

A hirdetés lejár 15 nap múlva