ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Az iSTYLE az Apple legnagyobb prémium viszonteladói partnere Kelet-Európában és a Közel-Keleten.

Az iSTYLE Európában 9 országban van jelen, köztük Bulgária, Csehország, Horvátország, Magyarország, Macedónia, Románia, Szerbia, Szlovákia és Szlovénia.
41 Apple Premium viszonteladói üzlet üzemeltet, 9 webáruházat, 9 országban hivatalos Apple szerviz tevékenységet folytat, és 9 országban sikeresen szolgálja az SMB és vállalati ügyfeleket Apple technológiával. Szakterületünk az Apple és a kiegészítő termékek valamint az Apple ökoszisztéma értékesítése. Célunk, hogy magas szintű, következetes vevői élményt nyújtsunk az ügyfeleknek valamennyi üzletágon keresztül: kiskereskedelem, webáruház, B2B és szerviz.

Győri és budapesti (budai oldal) üzleteinkbe keresünk tapasztalt új kollégákat az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok:
  • Ügyfelek teljes körű tájékoztatása
  • Segítségnyújtás, tanácsadás ügyfeleink részére
  • Pénzkezelés, számlázás
  • Panaszkezelés
  • Áruhitel és lízing ügyintézés
  • Adminisztrációs feladatok pontos elvégzése
  • Szerviz jegyzőkönyv felvétele, elkészült javítások átadása
Abban az esetben várjuk jelentkezésedet, ha az alábbiak igazak rád:
  • Ha minimum középfokú végzettséggel rendelkezel (érettségi)
  • Ha az angol nyelv élő használata a mindennapjaid része (sorozatok, filmek, élő beszéd)
  • Ha dolgoztál már kereskedelemben
  • Ha az ismerőseidnek Te segítesz okostelefonnal, számítógéppel kapcsolatos kérdéseikben, legyen az iOS / Android vagy Mac / PC
  • Ha igényes vagy magaddal és a munkáddal szemben is
  • Ha szeretsz segíteni az embereknek
  • Ha be tudnál költözni egy bevásárlóközpontba
Szükséges tapasztalat:
  • Minimum 1 év kiskereskedelmi tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Bejelentett, fix munkahely
  • Alapbér + jutalék
  • Motiváló környezet, fiatalos csapat
  • Céges MacBook Air készülék a próbaidő letelte után
Munkaidő:
  • Heti 40 órás munkaidőkeretes munkaidő (egyik héten háromszor 12 óra másik héten háromszor 12 óra és egyszer 8 óra)
Munkavégzés helye:
  • Budapest / Győr

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Agráripar / Mezőgazdaság | Tolna megye

Partnerünk neve széles körben ismert a hazai és nemzetközi agrárpiacon. 25 éves működése alatt a mezőgazdasági kereskedelem és szolgáltatásnyújtás magas szintű szereplőjévé nőtte ki magát, és a legnagyobb nemzetközi cégekkel áll kapcsolatban. Professzionális kereskedelmi csapatukba keresünk most ÜZLETKÖTŐ MUNKATÁRSAT.

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Partnerünk egy vállalatcsoport (több, mint 8.000 munkatárssal és 1 milliárd Euró forgalommal) az egyik vezető európai direktértékesítő a járműipar, szakipar valamint az ipar professzionális felhasználói számára rezsianyagok és szerszámok területén. Budapesti központjukba keresünk az alábbi pozícióba új munkatársat: Ha szeretnél egy agilis, vidám csapatban dolgozni és önálló, precíz és megbízható vagy - akkor jelentkezz hozzánk!

A hirdetés lejár 25 nap múlva