SQA MÉRNÖK (AUTÓIPAR)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Minőségbiztosítás, -ellenőrzés

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy amerikai tulajdonban lévő, autóipari termelő vállalat, amely Magyarországon 1994 óta van jelen. Termékeiket olyan autókban használják fel, mint pl. BMW, Volvo, Ford, VW.

A hosszú távú terveinknek megfelelően fiatalos és lendületes csapatukba keresnek most

SQA MÉRNÖK

pozícióba új kollégát.
Főbb feladatok:
  • APQP folyamat felügyelete a beszállítónál, a feltárt eltérésekre az akciók nyomon követése.
  • Termék-bevezetési projektek támogatása, beszállítói PPAP csomagok felülvizsgálata és elfogadása.
  • Beszállítói auditok (IATF16949, VDA6.3) lebonyolítása, a feltárt eltérésekre az akciók nyomon követése.
  • Aktív részvétel az SQM folyamatok IATF16949 követelmények szerinti működtetésében.
  • Vevőspecifikus követelmények betartatása, és azok képviselete a beszállítók felé
  • Beszállítói reklamációk kezelése. Nem megfelelő termékek esetén javító / megelőző tevékenységek meghatározása, megvalósításának ellenőrzése a beszállítói oldalon
  • Beszállítók teljesítmény értékelése, fejlesztése a minőségügyi elvárásoknak való megfelelés érdekében
  • Bejövő áru ellenőrzési csoport támogatása
Elvárások:
  • Gépészmérnöki végzettség (vagy hasonló, releváns mérnöki végzettség)
  • Min. 2-3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás munkanyelv szintű használata
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Utazási hajlandóság
  • Határozott fellépés
Előny:
  • Polimertechnológia ismeret (szakirányú végzettség vagy gyakorlat)
Amit kínálnak:
  • Piacképes bércsomag
  • Folyamatos fejlődési lehetőség mind szakmailag mind a nyelvek területén
  • Nemzetközi környezet
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a lehetőség, küldd el részünkre frissített szakmai önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Minőségbiztosítás, -ellenőrzés | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Megbízónkat 1960-ban alapították, mostanra a téli és outdoor sportfelszerelések és lábbelik területén piacvezető céggé nőtte ki magát. Jelenleg 9 országban 19 gyártóüzemmel rendelkezik, összesen több, mint 1.400 főt foglalkoztat, termékei világszerte több mint 10.000 üzletben kaphatók. Most számukra keresünk új munkatársat nagykállói összeszerelő üzemükbe.

A hirdetés lejár 25 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Pest megyei (déli rész) partnerünk autóipari beszállító, a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeik kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Céljuk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsák folyamatos fejlődésüket. Jelenleg minőségügyi csapatuk keresi új tagjait:

A hirdetés lejár 42 nap múlva