SQA MÉRNÖK (AUTÓIPAR)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Minőségbiztosítás / -ellenőrzés

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy amerikai tulajdonban lévő, autóipari termelő vállalat, amely Magyarországon 1994 óta van jelen. Termékeiket olyan autókban használják fel, mint pl. BMW, Volvo, Ford, VW.

A hosszú távú terveinknek megfelelően fiatalos és lendületes csapatukba keresnek most

SQA MÉRNÖK

pozícióba új kollégát.
Főbb feladatok:
  • APQP folyamat felügyelete a beszállítónál, a feltárt eltérésekre az akciók nyomon követése.
  • Termék-bevezetési projektek támogatása, beszállítói PPAP csomagok felülvizsgálata és elfogadása.
  • Beszállítói auditok (IATF16949, VDA6.3) lebonyolítása, a feltárt eltérésekre az akciók nyomon követése.
  • Aktív részvétel az SQM folyamatok IATF16949 követelmények szerinti működtetésében.
  • Vevőspecifikus követelmények betartatása, és azok képviselete a beszállítók felé
  • Beszállítói reklamációk kezelése. Nem megfelelő termékek esetén javító / megelőző tevékenységek meghatározása, megvalósításának ellenőrzése a beszállítói oldalon
  • Beszállítók teljesítmény értékelése, fejlesztése a minőségügyi elvárásoknak való megfelelés érdekében
  • Bejövő áru ellenőrzési csoport támogatása
Elvárások:
  • Gépészmérnöki végzettség (vagy hasonló, releváns mérnöki végzettség)
  • Min. 2-3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás munkanyelv szintű használata
  • Kivál-ó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Utazási hajlandóság
  • Határozott fellépés
Előny:
  • Polimertechnológia ismeret (szakirányú végzettség vagy gyakorlat)
Amit kínálnak:
  • Piacképes bércsomag
  • Folyamatos fejlődési lehetőség mind szakmailag mind a nyelvek területén
  • Nemzetközi környezet
Munkavégzés helye:
  • Halásztelek

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a lehetőség, küldd el részünkre frissített szakmai önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Gyártás / Termelés | Bács-Kiskun megye

Van autóipari tapasztalatod? Tisztában vagy a szabványokkal? A munkád alapja a pontosság és a precizitás? Jól érvelsz és meggyőzőnek tartod magad magyarul és angolul egyaránt? Akkor olvass tovább, ugyanis nekünk a Te szakértelmedre van szükségünk! Partnerünk autóipari belsőtéri beszállító vállalat. Világszerte 25 ország 150 gyárában több, mint 28.000 munkavállalót alkalmaz. Csapatukba keresünk kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 10 nap múlva

Van autóipari tapasztalatod? Tisztában vagy a szabványokkal? Pontosnak és precíznek tartod magad? Akkor olvass tovább, ugyanis nekünk a Te szakértelmedre van szükségünk! Partnerünk autóipari belsőtéri beszállító vállalat. Világszerte 25 ország 150 gyárában több, mint 28.000 munkavállalót alkalmaz. Csapatukba keresünk kollégát az alábbi pozíció betöltésére: