VEVŐSZOLGÁLATI ÉS LOGISZTIKAI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Adminisztráció / Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Középfokú tanfolyam Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szeretnél egy hosszútávú és biztos munkahelyet? Megbízható, precíz és lendületes személyiségnek tartod magad? Több éves adminisztrációs gyakorlattal rendelkezel?

Ha a fentiekre igennel válaszoltál, ez a pozíció Neked szól!

Partnerünk európai elektronikai ipari komponensek gyártóinak magyarországi disztribútora. Jelenleg az alábbi pozícióba keresnek új kollégát:

Feladataid az alábbiak lesznek:

  • Adminisztratív feladatok
  • Rendelések leadása a gyártók felé
  • Vevői megrendelések összekészítése, átadása a futárszolgálatnak
  • SAP rendszerben minden árumozgatás rögzítése
  • Raktárban csomagok összekészítése (munkaidő kisebb részét fedi le, kis csomagokról van szó, melyek nem igényelnek fizikai erőnlétet)
  • Vevői tájékoztatás telefonon és e-mailben

Követelmények:

  • Középfokú végzettség
  • Ideális esetben több év adminisztrációs tapasztalattal rendelkezők, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Angol nyelv középszintű ismerete szóban és írásban
  • Stabil MS Office ismeretek
  • Precizitás, pontosság, önálló munkavégzésre való alkalmatosság

Előny:

  • SAP ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Juttatások:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő alapbér
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Céges laptop
  • Céges mobiltelefon

Munkaidő: 8:00-16:00

Munkavégzés helye: Budaörs

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Heves megye

Partnerünk Heves megyében található, német tulajdonú gyártó cég. Termékeit az anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesíti, legnagyobb részben az Európai Unióban, melyek induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben, megújuló energiatermelésben és az elektromos autók piacán. Az Ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Munkavédelem / Tűzvédelem | Pest megye

Megbízónk régóta sikeresen működő, stabil, multinacionális nagyvállalat. Számukra keresünk gyáli telephelyükre középfokú munkavédelmi technikus végzettséggel rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Adminisztráció / Irodai munka | Pest megye

Megbízónk nemzetközi szállítmányozási és logisztikai Kft. pályázatot hirdet az M0 déli szektora mentén elhelyezkedő szigetszentmiklósi központjába az alábbi munkakör betöltésére: