MÉRNÖK ÜZLETKÖTŐ (OEM TERÜLET)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Ügyfelünk egy európai tulajdonban lévő vállalat, amely közel 30 éve dolgozik együtt a világ vezető gyártóival. Áramlás- és nyomástechnikai, valamint ipari elektronikai termékeik magas minőséget képviselnek világszerte. Jelenleg bővülés céljából munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Termékek értékesítése, szaktanácsadás
  • Új ügyfelek felkutatása, szerződéskötések, partnerlátogatások
  • Megrendelői igények felmérése, ajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás a partnerekkel

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha:

  • Preferáltan főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezel - gépészmérnök, villamosmérnök vagy mechatronikai végzettséged van
  • Minimum 1-2 éves tapasztalattal rendelkező értékesítő-mérnök szakember vagy
  • Angol nyelvet erős társalgási szinten ismered szóban és írásban egyaránt
  • Rendelkezel stabil felhasználói szintű MS Office ismerettel (előny az SAP ismeret)
  • illetve „B” kategóriás jogosítvánnyal
  • Határozott, rátermett, dinamikus, talpraesett, önálló munkavégzésre alkalmas, jó csapatjátékos személyiséged van

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Professzionális munkakörnyezetet
  • Izgalmas és sokoldalú feladatkört
  • Home Office lehetőséget
  • Szolgálati gépkocsit, telefont és laptopot
  • Cafeteriát, bónuszt

Munkavégzés helye: Budaörs / Home Office

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Országos

Partnerünk az építőipari megoldások egyik nemzetközi piacvezető és leginnovatívabb szolgáltatója. Folyamatosan bővülő feladataik ellátására dinamikus személyiségű munkatársat keresünk műszaki csapatukba épületgépészeti divíziójába, az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Veszprém megye

Ügyfelünk cége 1992-ben alakult. A társaság fő profilja a gépjárművekben és a megújuló energiát hasznosító napkollektorokban használatos folyadékok fejlesztése, gyártása és értékesítése. Fejlesztéseik során arra törekednek, hogy Nyugat-Európai színvonalú, de a hazai árszinthez igazodó, minőségi alapanyagokból készült termékekkel lássák el a vásárlóikat. Bővülő csapatukba most új kollégát keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk Európában piacvezető, ipari klímák tervezésével, értékesítésével, kivitelezésével, szervizelésével és karbantartásával foglalkozó vállalat, akik több mint 10 éves múlttal rendelkeznek. Értékesítő csapatukba várják új kollégájuk jelentkezését a következő pozícióba: KLÍMABERENDEZÉS ÉRTÉKESÍTŐ

A hirdetés lejár 31 nap múlva