STRATEGIC PLANNING ASSISTANT MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Partnerünk optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával foglalkozik. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt.

A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez.

Bővülő csapatukba keresünk  szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Számlázási csapat és az import operatív csapat támogatása
  • Szerződések frissítése, nyomon követése, ügyfél kezelése
  • Price management (díjak meghatározása, egyeztetése a szállítói és vevői oldalon)
  • Tenderek végrehajtása
  • Menedzsment támogatása a tőlük érkező igények alapján, mely statisztikák, riportok készítése import nyers adatok alapján a jövőbeni számok, stratégia meghatározása érdekében
  • Import előkészítésében való részvétel
  • Projektjellegű feladatok ellátása egy-egy nagyobb volumenű import, szállítmány kapcsán:
    • A tényleges szállítmány egyeztetése a feladókkal és a vevőkkel
    • Előző napi szállítmányok ellenőrzése
    • Szállítmányok nyomon követése
  • Tanácsadás bármely jellegű probléma, stratégiai tervezés felmerülése kapcsán
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Közvetlen vezető által meghatározott ad-hoc jellegű feladatok elvégzése

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha:

  • Rendelkezel minimum 4-5 év tapasztalattal hasonló területen
  • Főiskolai/ Egyetemi végzettséged van
  • Megbízható, önálló, pontos, precíz és rugalmas vagy
  • Angol nyelvtudásod szóban és írásban magabiztos lábakon áll
  • MS Office számítógépes ismereteid felhasználói szintűek

Előnyt jelent, ha:

  • Tengeri/Légi szállítmányozásban/logisztikában szereztél már tapasztalatot

Miért érdemes náluk dolgozni?

  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség egy biztos nemzetközi hátterű cégnél
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Rugalmas munkarend

Juttatási csomag:

  • Tapasztalatnak megfelelő bérezés
  • Féléves teljesítmény bónusz
  • Bejárási támogatás
  • Étkezési támogatás
  • Egyéb juttatások

Munkavégzés helye: Jászfényszaru

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed angol nyelvű szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Szeretne részt venni a világ egyik legnagyobb szállítmányozási és logisztikai vállalatának munkájában? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő nemzetközi csapathoz? Pozitív szemléletű és szeret szervezni? Itt a lehetőség, hogy egy profi csapat vezetését végezze! Ügyfelünk globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, a szállítmányozás kombinációinak és logisztikai megoldásainak széles skáláját nyújtja Megbízóik részére. Ma több mint 50 országban képviseltetik magukat saját kirendeltséggel, és több min 19.000 munkatársat foglalkoztatnak. A rohamosan fejlődő és növekvő vállalat sikerének egyik záloga, hogy nagy szállítmányozói múlttal, kiterjedt hálózattal, komoly referenciákkal és megfelelő tapasztalattal rendelkeznek. A cég sikerének másik záloga az ütőképes fuvarszervezői csapat, amelynek bővítéséhez most új munkatársat keresünk. A pozíció megnevezése: SENIOR FUVARSZERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ

A hirdetés lejár 50 nap múlva

Szeretné anyanyelvi környezetben kamatoztatni német tudását? Olyan lehetőséget keres, ahol egy nemzetközi fuvarozó cég logisztikai csapatában dolgozhat? Ebben az estben ez a lehetőség Önnek szól! Magyar tulajdonú szállítmányozási cégcsoport keres határozott fellépésű, tapasztalt munkatársat LOGISZTIKAI- ÉS OPERÁCIÓS VEZETŐ munkakörbe.

A hirdetés lejár 12 nap múlva

Partnerünk innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez. Bővülő csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

A hirdetés lejár 24 nap múlva