GÉPÉSZ PROJEKTMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a Value4Real egy közel 70 fős, építészeti generáltervezésre, építőipari projektmenedzsmentre és generálkivitelezésre, mérnöki és tanácsadói szolgáltatásokra specializálódott erős növekedési pályán lévő szervezet.
Keressük budapesti székhelyünkre azt a

munkatársat

,aki több éves tapasztalattal és nagy ambíciókkal rendelkezik, valamint hosszútávú lehetőséget keres.

Cégükről:

A legmagasabb elvárásokkal rendelkező, elsősorban nemzetközi Megbízóikat magasan képzett, a szakma élvonalát képviselő csapatukkal szolgálják, az egyedi üzleti igényekre testreszabott megoldásokat nyújtva. Aktív projekt portfólióik elsősorban a kereskedelmi-, iroda-, logisztikai- és ipari termelési szektorokba tartozó megbízásokból áll össze.

Feladatok:
  • projektek gépész szakági előkészítése, részletes mennyiségi és díjkalkulációk elkészítése
  • alvállalkozói, beszállítói ajánlatok bekérése, tenderek lefolytatása, kiértékelése
  • megrendelések / szerződések előkészítése és adminisztrációja
  • gépész szakághoz kapcsolódó budget follow-up táblázatok folyamatos kezelése
  • alvállalkozókkal, beszállítókkal, gyártókkal, forgalmazókkal való folyamatos koordináció
  • általános projekt adminisztráció
  • a projektre kiválasztott, külön szerződött gépészeti alvállalkozók és beszállítók építéshelyi munkájának folyamatos koordinációja
  • a kivitelezés folyamatos ellenőrzése a kiviteli tervek alapján
  • a kivitelezés előrehaladásának folyamatos ellenőrzése az Ütemterv tükrében, a megfelelő haladás biztosítása, kivitelezők / beszállítók munkájának ütemezése
  • projekt vezetőkkel, egyéb szakági építésvezetőkkel való folyamatos együttműködés és csapatmunka
Elvárások:
  • egyetemi/főiskolai gépészmérnök diploma vagy épületgépész technikus végzettség
  • 2-5 év épületgépészeti kivitelezésben, előkészítésben szerzett tapasztalat
  • stabil IT készségek, MS Office programok
  • megfelelő szakmai felkészültség és több éves építéshelyi koordinációban szerzett tapasztalat
  • erős szakmai alapok
  • alaposság és magas fokú precizitás
  • jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldás orientált személyiség
Előnyt jelent:
  • CAD programok ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • nyelvtudás
Amit kínálnak:
  • energikus, barátságos, támogató csapat, kiváló kollégák
  • szakmai fejlődést inspiráló, professzionális környezet
  • önálló felelős munkavégzés lehetősége
  • versenyképes juttatási csomag
  • izgalmas, változatos, kihívásokkal teli projektekben való részvétel a szakma élvonalába tartozó partnerekkel és elismert, nemzetközi megbízókkal
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XII. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésedet, küldd el szakmai önéletrajzod
a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: GÉPÉSZ TERVEZŐMÉRNÖK

A hirdetés lejár 29 nap múlva
Mérnöki / Műszaki területek | Pest megye

Ne keress tovább, ha a következők igazak Rád: Kihívást látsz új partnerek felkeresésében Tudásvágyad műszaki területekkel kapcsolatban kiolthatatlan Kiváló kommunikációs képességekkel rendelkezel magyarul és angolul is Megbízónk csapatában a BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ pozíciót fogod betölteni. Partnerünk: Megbízónk egy svájci-amerikai tulajdonban lévő globális, piacvezető vállalat amely tömegmérési, analitikai és termékvizsgálati megoldásokat kínál ügyfelei számára kutatás–fejlesztés, minőség-ellenőrzés, termelés, logisztika és a kiskereskedelem terén. Magyarországi leányvállalata 1993 óta van jelen hazánkban értékesítési és szerviz üzletágával

A hirdetés lejár 3 nap múlva

Partnerünk egy több mint 100 éves múltra visszatekintő multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata Pest megyében. A gyártócég termékeit az autóipar hasznosítja. Jelenleg csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: 1-3 év hasonló tapasztalattal rendelkező jelöltek mellett, pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!

A hirdetés lejár 17 nap múlva