ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Partnerünk egy szellőzéstechnikával foglalkozó cégcsoport magyarországi leányvállalata. A cég jelenleg új munkatársat keres Tatára az alábbi munkakörbe:

A munkakör elsődleges célja a vállalat értékesítési koncepciójának kialakítása a vezetőséggel együttműködve és annak megvalósítása, nyomonkövetése, illetve a piaci változások követésével annak folyamatos fejlesztése.

Főbb feladatok:

  • Marketing tevékenység vezetése (versenytárs analízis, vevőszegmentálás, weboldal tartalmának koordinálása)
  • A területi képviselők munkájának teljeskörű koordinálása, fejlesztése, ellenőrzése és értékelése
  • A projektiroda munkájának nyomonkövetése
  • Értékesítési stratégia koordinálása (engedményadási rendszer, terméktörzs és partnertörzs karbantartása, időszakos akciók kialakítása, szerződéses árak letárgyalása és egyeztetése, árváltozások menedzselése)
  • Törvényi változások nyomonkövetése (garanciák, nagykereskedői kötelezettségek)
  • Kapcsolattartás a legnagyobb ügyfelekkel
  • Vevői panaszkezelés
  • Riportálás a vezetőség és a tulajdonosok felé

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki/kereskedelmi végzettség
  • Legalább 3-5 éves tapasztalat az értékesítési területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Vevőközpontú gondolkodás és munkavégzés; értékesítési véna, stratégiai gondolkodás; rugalmasság és tolerancia; talpraesettség, belső drive; az új szakmai ismeretekre való nyitottság
  • Erős számítógépes ismeret (Excel, word, ERP rendszerek)
  • Jó kommunikációs és vezetői készség, hatékony problémamegoldó képesség

Amit a cég biztosít:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú, stabil vállalati háttér
  • Céges autó, mobiltelefon és laptop
  • Kreatív, önálló munkavégzés egy jó csapat tagjaként

Munkavégzés helye:

Tata - eseti Home Office lehetőséggel

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, a JELENTKEZÉS gombra kattintva adhatja le jelentkezését önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Hajdú-Bihar megye

Rendelkezel vezetői tapasztalattal? Kihívás számodra, hogy egy nagymúltú cégcsoport értékesítési csapatát vezesd? Magabiztosan és határozottan kommunikálsz és értékesítésben bizonyítható eredményeid vannak? Ügyfelünk az alábbi pozícióba keres munkatársat

A hirdetés lejár 30 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Pest megye

Ügyfelünk az egyik legismertebb magyar édesipari gyártó és kereskedelmi cég. Történetünk az 1900-as évek elején kezdődött, mikor egy lelkes, cukrásznak tanuló fiatal eltanulta a marcipán készítésének mesterségét. Az évek elteltével kreativitása egyre jobban kibontakozott és szenvedélye nem csak családjára, de az egész cukrász mesterségre nagy hatást gyakorolt. Generációk generációra emlegetik a mai napig is a nevét… hiszen ha marcipánról és művészetről együtt van szó, mindenkinek egy dolog jut eszébe… Pilisvörösvári üzemükbe keresik új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Győr-Moson-Sopron megye

Megbízónk az Apple legnagyobb prémium viszonteladói partnere Kelet-Európában és a Közel-Keleten. Európában 9 országban van jelen, köztük Bulgária, Csehország, Horvátország, Magyarország, Macedónia, Románia, Szerbia, Szlovákia és Szlovénia. 41 Apple Premium viszonteladói üzlet üzemeltet, 9 webáruházat, 9 országban hivatalos Apple szerviz tevékenységet folytat, és 9 országban sikeresen szolgálja az SMB és vállalati ügyfeleket Apple technológiával. Szakterületünk az Apple és a kiegészítő termékek valamint az Apple ökoszisztéma értékesítése. Célunk, hogy magas szintű, következetes vevői élményt nyújtsunk az ügyfeleknek valamennyi üzletágon keresztül: kiskereskedelem, webáruház, B2B és szerviz. Budapesti (budai oldal) Apple Premium Reseller üzletünkbe valamint győri üzletünkbe keresünk tapasztalt munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 19 nap múlva