RENDSZERADMINISZTRÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk egy gyorsan növekvő, innovatív, nemzetközi szinten működő cég, akik kisállateledelek gyártására és forgalmazására szakosodtak.

Fiatalos csapatukba keresik új munkatársukat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Gyártó üzemek, illetve az iroda informatikai infrastruktúrájának teljes körű hardver és szoftver támogatása
  • Szerverek, számítógépek beüzemelése, felügyelete és karbantartása
  • ICT eszközök beszerzése, nyilvántartása
  • Felhasználóknál jelentkező napi szintű hibák megoldása, eszkalálása
  • Tűzfal és hálózati eszközök karbantartása
  • Részvétel az informatikai fejlesztésekben
  • Vállalat irányítási rendszer karbantartása
  • Ticket rendszer alapján történő munkavégzés, és IT adminisztráció
Elvárások:
  • Informatikai középfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló pozícióban, gyártói környezetben szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • Windows Desktop operációs rendszerek kiváló ismerete
  • Microsoft Office (alap) termék ismeret, ezen kívül Active Directory, Szerver üzemeltetési, Alap hálózatkezelési ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban is)
  • Pontos, precíz munkavégzés
Előny:
  • SQL programnyelv ismerete
  • Oracle adatbázisok ismerete
  • Cisco aktív hálózati eszközök ismerete
  •  ITIL ismeretek
  • Tapasztalat PLC vezérelt berendezések működésében
Amit a cég kínál:
  • Piacképes alapfizetés mellett összetett juttatási csomag (cafeteria, éves bónusz, egészségmegőrző bónusz)
  • Bejárástámogatás (15 Ft/Km)
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Home Office lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Csévharaszt (Autóval megközelíthető a telephely)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Pest megye

Partnerünk egy nemzetközi háttérrel rendelkező vállalat, amely fizetéstechnikai szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek globális szinten. Céljuk, hogy összekapcsolják a valós igényeket az intelligens digitális megoldásokkal, segítve ügyfeleiket a különböző iparágakban. Saját fejlesztésű banki tranzakciós megoldásuk segítségével hatékony és biztonságos cash flow-kat biztosítanak a nemzetközi és a hazai vállalatok számára. Most új kollégát keresünk bővülő csapatukba a következő pozícióba (A műszak 12/36 órarendben van - 12 óra munka / 36 óra szünet)

A hirdetés lejár 3 nap múlva