GYÁREGYSÉGI TECHNOLÓGUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Zala megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, a Zalakerámia Zrt. Magyarország legnagyobb hazai burkolólap gyártó vállalata.
Tófeji gyáregységükbe keresünk új munkatársat

munkakörbe.

Feladatok:

  • Napi termelés minőségének figyelemmel kísérése
  • Jelentkező technológiai hibák elemzése, javaslattétel a megoldásukra
  • Gyártási félkészek- máz és pasztareceptek- napi aktualizálása, nyilvántartása
  • Technológiák készítése, technológiában bekövetkezett módosítások követése, üzemek részére feladat megadása
  • Technológiai lapok naprakész elkészítése, nyilvántartása
  • Termeléshez szükséges mázigény meghatározása
  • Havi termelési tervek készítése
  • Éves termelési és gazdasági terv elkészítésében való részvétel

Elvárások:

  • Vegyészmérnöki vagy anyagmérnöki végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismert (MS Office csomag)
  • Határozott, dinamikus fellépés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Pályakezdő és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk!

Előny:

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
Juttatások, Ajánlat:
  • Versenyképes alapfizetés
  • Jelenléti pótlék
  • Laptop, mobiltelefon
  • Határozatlan idejű szerződés, hosszú távú munkalehetőség
  • Megbízható, stabil vállalat

Munkarend, munkaidő:

  • 1 műszak, Hétfő-Csütörtök: 7:20-16:10; Pénteken: 7:20-14:20
A munkavégzés helye:
  • Zala megye, Tófej
Amennyiben szimpatikus a lehetőség, kérjük a frissített önéletrajzával, bérigénye megjelölése mellett jelentkezzen a honlapunkon keresztül!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Zala megye

Partnerünk Magyarország legnagyobb hazai burkolólap gyártó vállalata. Tófeji gyáregységükbe keresünk új munkatársat ÜZEMI TECHNOLÓGUS munkakörbe.

A hirdetés lejár 12 nap múlva