ÜZLETI ELEMZŐ / BUSINESS ANALYST

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk innovatív szolgáltatásokat nyújt különböző informatikai, illetve optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez. Bővülő csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Megérteni és elemezni az ügyféladatokat, és lefordítani érthető, hatékony és költséghatékony BI megoldássá
  • Legyen szakértő cégen belül a meglévő és új operációk számára
  • Együttműködni a koreai központtal, megtalálni a legjobban illeszkedő BI megoldást, beleértve a cég saját rendszerét is
  • Kiválasztani a legjobban illeszkedő BI megoldást, és bevezetni ezeket a megoldásokat az operációban
  • Hatékony és pontos iránymutatást és riportokat készíteni az operáció kezeléséhez és láthatóságához
  • A tudás átadása a helyi csapatoknak a jelentések készítéséhez
  • Karbantartani és támogatni a BI eszközöket a különböző műveletekhez

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség szakirányú területen
  • Legalább 5 év tapasztalat logisztikai környezetben hasonló munkakörben
  • Analitikus gondolkodásmód
  • BI eszközök ismerete (Qlik, Power BI, Business Objects)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office és SQL ismerete
  • Tapasztalat TMS, WMS rendszerekben, adatmodellezés, adattárház és nyilvános felhőmegoldások területén
  • Projektmenedzsment ismeretek
  • Nyitottság a határon belüli és kívüli utazások iránt

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség egy biztos nemzetközi hátterű cégnél
  • Színvonalas munkakörnyezet
  • Cafeteria és egyéb juttatások belső szabályozás szerint
  • Teljesítmény bónusz
  • Home Office lehetőség

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Országos

Our partner was established in Vecsés in 2012, theirs primary goal is to provide fast and accurate data to their European Customers, always tailored to the customer's needs. They also place significant emphasis on coordinating data traffic between continents. We are looking for a JUNIOR SOFTWARE DEVELOPER to join their team.

A hirdetés lejár 29 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Home office

Our Partner is one of the world’s leading manufacturer of commercial vehicles (heavy lorries, trucks and buses). We are looking for a specialist for the following position in their IT team:

A hirdetés lejár 23 nap múlva

Szívesen programoznál külföldi cég részére és vennél részt egy igazán érdekes, nagy kihívásokat tartogató projektben? Német szoftver- és hardverfejlesztő céghez keresünk bővülés céljából egy izgalmas, hosszú távú projektre a következő pozícióba szakembert:

A hirdetés lejár 37 nap múlva