IRODAI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Asszisztens / Titkár / Titkárnő

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk, a CERHA HEMPEL Dezső és Társai Ügyvédi Iroda megközelítőleg 50 jogásszal Magyarország egyik legjelentősebb ügyvédi irodája. Jogászaik a gazdasági jog teljes területét lefedik, ideértve társasági jogot, vállalatfelvásárlást, ingatlanjogot, finanszírozást, szabályozást, közbeszerzést, versenyjogot, IT-t.

Budapesti irodájukba keresik most új kollégájukat

pozícióba.

Cégükről:

Irodájuk tagja a CERHA HEMPEL közép- és kelet európai hálózatának, amely hálózatot alkotó ügyvédi irodák több mint 200 ügyvédet alkalmaznak, akik szakértelmükkel és tapasztalataikkal ügyfeleik rendelkezésére állnak, így különösen a fúziók és felvásárlások, társasági és kereskedelmi jog, közigazgatási jog, adatvédelem, közbeszerzés, versenyjog, bank- és pénzügyi jog, munkajog, valamint ingatlanjog területén.
Hazai és nemzetközi ügyfeleiket magyarul, angolul, németül és franciául szolgálják ki.

Feladatok:
  • bejövő-kimenő telefonhívások és levelezés kezelése
  • dokumentumok és prezentációk készítése, formázása, javítása
  • gépelés, fénymásolás, nyomtatás
  • time sheet bevitele
  • számlák előkészítése, számlázás segítése
  • megbeszélések megszervezése, az ezzel járó adminisztráció elvégzése (pl.:tárgyalófoglalás, igény szerint étel, ital, parkolóhely rendelése)
  • iratok lefűzése, irattár kezelése
  • cégkapu kezelése
  • jogi asszisztensek helyettesítése
  • alkalmanként recepció helyettesítése
Elvárások:
  • középfokú végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • jó kommunikációs képességek
  • precíz, pontos munkavégzés
  • határozott, talpraesett hozzáállás
Előny:
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Amit kínálnak:
  • barátságos, jó hangulat
  • cafeteria
  • irodai rendezvények, kirándulások
Munkavégzés helye:
  • Budapest, I. kerület
Munkaidő:
  • hétfőtől-péntekig  9.00 – 17.30-ig

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődésed JELENTKEZZ!
Küldd el számunkra friss magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Heves megye

Partnerünk Heves megyében található, német tulajdonú gyártó cég. Termékeit az anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesíti, legnagyobb részben az Európai Unióban, melyek induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben, megújuló energiatermelésben és az elektromos autók piacán. Az Ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Munkavédelem / Tűzvédelem | Pest megye

Megbízónk régóta sikeresen működő, stabil, multinacionális nagyvállalat. Számukra keresünk gyáli telephelyükre középfokú munkavédelmi technikus végzettséggel rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Adminisztráció / Irodai munka | Pest megye

Megbízónk nemzetközi szállítmányozási és logisztikai Kft. pályázatot hirdet az M0 déli szektora mentén elhelyezkedő szigetszentmiklósi központjába az alábbi munkakör betöltésére: