SOFTWARE FEJLESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Szeretne egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni?
Szeretné próbára tenni eddig megszerzett tudását?

Parterünk repülőgépiparra, védelemre, biztonságra és szárazföldi közlekedésre szakosodott multinacionális elektronikai vállalat, akinek jelenleg bővítés céljából keresünk

kollégát.
Feladatok:
  • Szoftverfejlesztés és szoftverdizájn,
  • Új szoftverfunkciók fejlesztése,
  • Szoftver hibák rögzítése és javítása,
  • Ügyfél specifikációk elemzése,
  • Szoftver specifikációk kidolgozásában való részvétel,
  • Modul és integrációs tesztek végrehajtása,
  • Szoftverfejlesztéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése,
  • Felhasználási esetek kidolgozása és modellezése a fejlesztő csapattal együttműködve.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (elsősorban IT, Közlekedésmérnöki vagy Villamosmérnöki területről),
  • Legalább 1-3 év fejlesztői gyakorlat objektumorientált programozási nyelven (preferáltan C programnyelv),
  • Use case elkészítésében szerzett tapasztalat,
  • Hagyományos (Waterfall, V-modell, CMMI) és/vagy agilis fejlesztési módszertanok ismerete,
  • Hajlandóság procedurális, erősen típusos nyelveken való fejlesztésre,
  • Szoftverminőség biztosítási eszközök ismerete,
  • Verziókezelő rendszerek ismerete,
  • Hibakezelő rendszerek ismerete,
  • Szisztematikus megközelítés a tesztesetek írásánál, átfogó és nem eseti probléma analízis,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Előnyök:

  • Legalább alapszintű vasúti ismeretek, tapasztalatok biztosító- és jelzőberendezések terén,
  • Programozási nyelvek (CHILL vagy PASCAL),
  • Szoftverminőség biztosítási eszközök ismerete (Checkstyle, GCov),
  • Verziókezelő rendszerek ismerete (ClearCase),
  • Hibakezelő rendszerek ismerete (JIRA),
  • Német nyelvtudás.

Juttatások:

  • Megbízható, stabil vállalati háttér,
  • Dinamikus, összetartó csapat,
  • Izgalmas projektek,
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége,
  • Kiegyensúlyozott munkakörnyezet.
Munkavégzés ideje: Hétfőtől – péntekig rugalmas munkarend (heti 40ó)

Munkavégzés helye: Győr

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, a JELENTKEZÉS gombra kattintva adhatja le jelentkezését, angol és magyar nyelvű önéletrajz csatolásával.

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Baranya megye

Ügyfelünk holland tulajdonú vállalat, akik 26 éve alakultak ügyfeleik számára készítenek teljes körű software csomagot. A PÉCSI irodát 2008-ban hozták létre ahol a saját fejlesztésű szoftverükbe, az új megoldások implementálása, valamint modernizációja történik. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk új munkatársat. Fő felelőssége: A Backend fejlesztő felelős a meglévő termékek „backend”-jének fejlesztésére irányuló javaslatok kidolgozásáért, új termékek fejlesztéséért, valamint a meglévő hibák javításáért.

A hirdetés lejár 56 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Budapest

Would you like to work for a stable company that improves continuously? Would you like to be part of a black-belt IT team of the thoughest experts? Here is your perfect chance! Our client is an expert in IT and Financial services. Currently they are looking for a new member for their team of IT experts for the position of

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Informatika, Telekommunikáció | Home office

Partnerünk komplex after sales és IT szolgáltatást nyújt a telekommunikációs és IT piac szereplőinek. A mobil iparágról és annak jövőjéről náluk lehet a legtöbbet tanulni, sőt, ha velük dolgozol, formálhatod is. Jelenleg új kollégájukat keresik SENIOR JAVA FEJLESZTŐ ÉS TEAM LEAD pozícióba.

A hirdetés lejár 14 nap múlva