ÜGYVITELI RENDSZER TÁMOGATÓ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Informatika / Telekommunikáció

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk Magyarország meghatározó édesipari termékeket gyártó és forgalmazó, egyik legismertebb,
100%-ban magyar tulajdonú családi vállalkozása a SZAMOS MARCIPÁN KFT.

Piaci pozícióik további erősítésére és belső folyamataik fejlesztésére keresünk számukra az alábbi pozícióba, hosszútávra új munkatársat:

Feladatok:
  • törzsadatkezelés, -karbantartás
  • adatbázis kezelés és -karbantartás
  • ügyviteli fejlesztési feladatok
  • PDA értékesítés támogatási rendszer kezelése
  • IT szolgáltatóval történő operatív kapcsolattartás
Elvárások:
  • szakirányú végzettség
  • hasonló pozícióban szerzett min. 3 év gyakorlati tapasztalat
Amit kínálunk:
  • 100%-ban magyar tulajdonban lévő, biztos pénzügyi háttérrel rendelkező dinamikusan fejlődő cég
  • családias, barátságos környezet
Munkavégzés helye:
  • Pilisvörösvár
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, kérjük, hogy frissített szakmai önéletrajzoddal, bérigény megjelölésével jelentkezz!

Hasonló pozíciók

Marketing / PR / Média | Budapest

Sportos és energikus személyiség vagy, aki a szabadidejében szívesen kerékpárra pattan? Szeretsz angolul beszélni, és könnyedén fordítasz át szövegeket is? Rád van szükségünk ha szívesen dolgoznál egy olyan helyen ahol a hobbid áll a középpontban! Partnerünk 1992 óta van jelen Magyarországon, fő profiljuk a csúcsminőségű kerékpáros kiegészítők és alkatrészek forgalmazása. Csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: Pályakezdő jelöltek jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Budapest

Partnerünk, a napelemes megoldások hazai szakértője. A több mint 10 éves sikeres működésüket 2019-ben Üzleti Etikai Díjjal is elismerték. Bővülő irodai csapatukba új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba: Műszaki végzettséggel rendelkező pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Energiaipar | Pest megye

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig terjed. A cég portfóliójával piaci vezető szereplő a napelemes kis erőművek piacán. Csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 15 nap múlva