VEGYIPARI TECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Vegyipar / Gyógyszeripar

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, a Eurofins Technologies Kft. bioanalitikai és diagnosztikai tesztek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat.

A cég gyártó részlegének bővítése miatt keresnek

munkatársakat.

Főbb feladatok:

  • Oldatok, pufferek, reagensek gyártása az előírt technológiai és műveleti utasítások szerint
  • A gyártáshoz és minőségellenőrzéshez szükséges készülékek kezelése a vonatkozó utasítások szerint
  • A gyártott oldatok kiszerelése a vonatkozó utasítások szerint
  • A kiszerelt anyagok címkézése, csomagolása
  • Gyártással kapcsolatos dokumentumok folyamatos, pontos, naprakész vezetése
  • Termeléstámogatás, részvétel gyártási problémák kivizsgálásában
  • A minőségirányítási rendszer szerinti dokumentációs követelmények elvégzése
Elvárások:
  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Gyors tanulási, jó szervezési és problémamegoldó készség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Excel, Word)
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Rugalmasság és együttműködő készség
  • Monotonitás tűrés
Előny:
  • Vegyésztechnikus végzettség

Juttatások, ajánlat:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Végzettségnek és tapasztalatnak megfelelő, versenyképes fizetés
  • Multinacionális munkakörnyezet, mégis családias a légkör
  • Dinamikusan fejlődő cég, stabil háttér a szakmai fejlődéshez
Munkavégzés helye:
  • Újpest

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy frissített szakmai önéletrajzával, bérigénye megjelölésével jelentkezzen a rendszerünkön keresztül.

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Pest megye

Ügyefelünk egyedi nyílászáró igények tervezésével, gyártásával kivitelezésével foglalkozik. Projektek teljeskörű spektrumban történti ajánlati előkészítésére keresünk számukra munkatársat az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Gyártás / Termelés | Győr-Moson-Sopron megye

Ügyfelünk a világ egyik vezető vasalatgyártó vállalata,akik speciális szaktudással rendelkeznek a nyílászárók, lakat-és zárgyártás területén. Bővülés miatt keresik új csapattagukat SZERSZÁMKÉSZÍTŐ pozícióba 2 műszakos munkarendbe.

A hirdetés lejár 12 nap múlva