MASTER DATA MANAGEMENT CSOPORTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: SSC / Üzleti támogató központok

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban és Szlovák Középfok szóban és írásban

A világ második legnagyobb építőanyagipari vállalatának SSC-je, 89 ezer embert foglalkoztat 31 országban. Most új kollégát keresnek a következő pozícióba:

A pozíció célja: az MDM csapat vezetője felelős a napi tevékenységek koordinálásáért, felügyeletéért és a csapat irányításáért hatékony útmutatással. Kezeli az eszkalációkat, biztosítja a csapat zavartalan működését és hatékony együttműködését.
Feladatok:
  • Kezeli a masterdata elemek (vevő, szállítók, főkönyvi, költség- és nyereségközpont, anya-, árképzés, árengedmény és szerződés) rögzítését az összes adattal,
  • Az értékesítési adminisztrációval kapcsolatos tevékenységek végzése (például a napi szállítás feldolgozása és az árellenőrzés figyelemmel kísérése),
  • Kezeli a bejövő hívásokat, kéréseket és figyeli a Snow események / kérések állapotát annak biztosítása érdekében, hogy az összes jegy ki legyen osztva és megoldják a megállapodás szerinti SLA-n belül,
  • Ellenőrzi a havi SOX egyeztetéseket, feladási, számlázási és árváltoztatási jelentéseket és gondoskodik a szükséges aláírásokról,
  • Résztvesz a projektekben és támogatja az automatizálást, a szabványosítást,
  • Képes rugalmasan dolgozni és szükség esetén fedezni az egyéb értékesítési back office tevékenységeket,
  • Irányítja a csapatát: rendszeresen tart csoporttalálkozókat és négyszemközti megbeszéléseket a teljesítményre vonatkozó konstruktív visszajelzéssel,
  • Támogatja a managementet a mindennapi műveletekben és biztosítja az információáramlást a vezetők és a csapattagok között,
  • Inspiráló csapatkörnyezetet teremt, nyitott kommunikációs kultúrával,
  • Kommunikálja a csapatnak a vállalati célokat, a biztonsági előírásokat és a határidőket,
  • Motiválja a csapattagokat és értékeli a teljesítményt,
  • Kommunikálja a vezetőség és a csapat tagjai közötti híreket és irányelveket.
Követelmények:
  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség Business Administration, közgazdaságtan, pénzügyi/számviteli, információs technológia vagy kapcsolódó területen,
  • Középfokú, aktív angol és szlovák nyelvtudás,
  • 1-2 éves tapasztalat csoportvezetőként,
  • "Order to cash" megbízások általános ismerte,
  • Tapasztalat szolgáltatás központú, ügyfélkörnyezetben végzett munkában,
  • 5 éves munkatapasztalat SSC-ben,
  • Erős Excel és SAP tudás.
Előnyök:
  • Excel Makrók ismerete.
Amit kínálunk:
  • Pozícióhoz illeszkedő juttatások,
  • Stabil, hosszú távu munkalehetőség.
Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Jelentkezés: Amennyiben érdekes lehet ez a lehetőség, kérjük angol és magyar nyelvű önéletrajzzal pályázzon.