JUNIOR TOBORZÁS-KIVÁLASZTÁS MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR / Munkaügy

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

A Beck & Partners Kft. Magyarország egyik vezető munkaerő-közvetítő cége, most már 15 éves múltra tekint vissza. Országos lefedettséggel dolgozunk, ügyfélportfóliónk sokszínű KKV szektor szereplőitől a globális vállalatokig terjed. Megbízásaink 90 %-át szellemi toborzás teszi ki, de a fizikai toborzásban is értünk már el jelentős eredményeket.

Saját toborzó csapatunkat bővítjük folyamatosan a megnövekedett megbízások miatt.

Jelenleg

pozícióba keressük új munkatársunkat.

Mi nem csak toborzunk, nem csak HR-ben kell otthon lennünk. Szót kell tudnunk érteni a legkülönbözőbb emberekkel, képesnek kell lennünk értékesítői szemlélettel is dolgozni. Törekednünk kell arra, hogy minden ügyfelünk elégedett legyen és megbízzon szakértelmünkben.

Hatalmas előny a munkakör betöltéséhez, ha van már egy kis tapasztalatod munkaerő kölcsönző, vagy közvetítő cégnél, de nem elvárás. Ami viszont fontos, hogy rendelkezz diplomával, minimum eggyel és minimum középfokon beszélj angolul.

Ha az eddig olvasottak felkeltették érdeklődésedet, görgess lejjebb és ismerd meg a részleteket is!

Nézzük mit tud nyújtani számodra cégünk:

  • Erős szakmai támogatás - csapatvezető kollégáink már több, mint 10 éve űzik a szakmát és tudásukat nem restek átadni
  • Megbecsülés, mind emberi, mind anyagi oldalon – alapfizetésed mellé saját teljesítményedet bónusszal jutalmazzuk, mert nem vesszük készpénznek a kemény munkát és szakmai elhivatottságot
  • Rugalmas munkavégzés – a home office nálunk nem szitokszó, ez hosszútávon sem változik járványhelyzet ide-oda mi biztosítjuk számodra a work-life balance fenntartásának lehetőségét
  • Barátságos, nyitott társaság egy családias vállalatnál – ez nem csak reklámszöveg, szakmánkból adódóan nálunk alap az emberközpontú gondolkodás és az empátia
  • Buda zöldövezetében elhelyezkedő irodaépület, mely nagyon könnyen megközelíthető Budapest szinte bármely részéből
  • Kutyabarát közösség - házikedvencedet nem kell otthon hagynod egyedül
  • Persze van ingyen kávé, tea és rendszeres gyümölcsnapok, csapatépítő programok, de ezt mi már nem tekintjük extrának

Mi az, amit cserébe elvárunk Tőled?

  • Felsőfokú végzettséget, diploma meglétét – mérnökökkel, informatikusokkal és vezető beosztásban dolgozó munkavállalókkal kell majd szakmai interjúkat készítened, tudnod kell majd beszélni több szakma nyelvén is
  • Angol nyelvtudást minimum magabiztos középfokon szóban és írásban. Ügyfélkörünk egy része multinacionális cégekből áll, így ez elengedhetetlen lesz a mindennapi munkád során.
  • Kitartást és eredményorientáltságot – ez a munkakör nem aktatologatásból áll és önmagában az sem lesz elegendő, hogy szeretsz emberekkel kommunikálni. Ennél szakmailag komolyabb ambícióra lesz ide szükséged. Persze fontos az empátia és a jó kommunikáció is, de ezt tekintsük az alapnak.
  • Affinitás a toborzás-kiválasztás területe iránt – ezt reméljük nem kell magyarázni

A feladatokról röviden:

  • Ügyfeleinkkel egyeztetés a meghirdetésre kerülő pozíció részleteiről
  • Álláshirdetések szövegének megírása, posztolása különböző portálokra
  • Álláskereső adatbázisokban pozícióinkra megfelelő jelöltek felkutatása
  • Állásértesítő hírlevelek megfogalmazása, álláskeresőknek tájékoztatók küldése
  • Önéletrajzok szűrése, megfelelő pályázók továbbítása ügyfeleink számára

Ha az alapokkal megvagyunk, toborzási projektjeink teljeskörű menedzsmentjével fogunk megbízni, mely további szakmai feladatok megismerésével jár majd:

  • Pályázók interjúztatása személyes, vagy telefonos formában (jelenleg videóinterjú lebonyolítása)
  • Jelöltek ügyfél felé továbbítása, önéletrajzzal, részletes riporttal
  • Kiválasztási folyamat további menedzselése, ügyfelekkel szoros kapcsolattartás, míg sikeresen be nem töltötted a rád bízott pozíciót

Ha hirdetésünk úgy érzed neked szólt, várjuk jelentkezésedet magyar nyelvű önéletrajzod elküldésével.

Hasonló pozíciók

HR / Munkaügy | Budapest

A Beck & Partners Kft. magyar munkaerő-közvetítő cég. Országos szinten toborzunk munkaerőt, jelen vagyunk a fizikai toborzásban, mérnök és IT szakemberek keresésében, illetve felsővezető keresésben is. Ügyfélkörünk is sokszínű, minden szektor nagyobb és kisebb szereplőivel is kapcsolatban állunk. Folyamatosan bővítjük saját csapatunkat. Jelenleg HR asszisztens, toborzás kiválasztás területén keresünk új kollégát. Ez a lehetőség olyan pályakezdőknek szól, akiket hosszútávon érdekel a HR világa és azon belül is szeretnének szakértői lenni a toborzás-kiválasztásnak.

A hirdetés lejár 65 nap múlva