ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Zala megye

Munkaterület: Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk 2001-ben alapított svéd cégcsoport magyarországi képviselete. Az utóbbi években az ország egyik LEGMODERNEBB NYOMDÁJÁVÁ fejlődött.

Több mint 200 alkalmazottjával a cég a legnagyobb munkaadó Zalalövőn

Számukra keresünk most új munkatársat az alábbi

pozícióba.

Elvárások:

  • Középszintű, kommunikációképes angol nyelvismeret (kapcsolattartás külföldi ügyfelekkel),
  • felsőfokú végzettség,
  • min. 2 éves munkatapasztalat ügyfélkezelésben,
  • ügyfélorientált szemlélet,
  • felelősségteljes, precíz, munkavégzés,
  • tanulási hajlandóság (nyomdaiparral kapcsolatos ismeretek elsajátítása),
  • szorgalmas, rugalmas, lelkes munkavégzés,
  • számolási készség (árkalkulációk készítéséhez).

Feladatok:

  • Vevői megrendelések és ügyfelek kezelése,
  • megrendelések fogadása és vállalatirányítási rendszerben történő rögzítése,
  • munkautasítások előkészítése,
  • árkalkulációk készítése,
  • esetleges vevői reklamációk fogadása.

Juttatás:

  • A pozícióhoz illeszkedő bérezés,
  • átlagon felüli cafeteria juttatások,
  • a bejárás teljes támogatása.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Zala megye (Zalalövő)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát

a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat | Budapest

Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalatot? Szereti, ha az ügyfelek részéről felmerülő problémákra ideális megoldást kínálhat? Fontos Önnek, hogy elégedett ügyfelei legyenek a vállalatnak? Akkor ez a lehetőség most Önnek szól! Partnerünk közel 120 éves múltra visszatekintő német családi tulajdonban lévő vállalat. A vállalat konyhai, textil- és padlóápolási háztartási készülékek gyártására összpontosít, valamint ipari üzemekben, illetve egészségügyi intézményekben használandó készülékeket is készít . A vállalat olyan termékeket kínál ügyfeleinek, amelyek a hosszú élettartam, a teljesítmény, a kezelési kényelem, az energiahatékonyság, a design és a szerviz terén a magas színvonalat képviselik. Ügyfélszolgálati csapatuk erősítése céljából keresnek most új munkatársat.

A hirdetés lejár 37 nap múlva

Our partner is a worldwide well-known, multinational company in the service sector providing solutions for their clients. They have around 100 employees in the region. We are currently looking for a WARRANTY SUPPORT SPECIALIST with fluent FRENCH AND ENGLISH knowledge for their office located in Budapest.

A hirdetés lejár 9 nap múlva