BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Az ipar területén szerzett több, mint egy évtizedes tapasztalattal rendelkező, ipari karbantartási termékeket értékesítő

partnerünk növekedés miatt motivált új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJÁK!
Feladatok:
  • A cég vevőinek, belső vevőinek és külső üzletkötőinek kiszolgálása
  • SAP rendszerben vevői és szállítói rendelések létrehozása, vevőnek való visszaigazolása, szállítói visszaigazolás megkérése, rendelések folyamatos nyomon követése
  • A vevők és a belső vevők zökkenőmentes kiszolgálása, felőlük érkező ajánlatkérések feldolgozása: szállító felkutatása, szállítótól való árajánlatkérés, vevői ajánlat elkészítése
  • Aktív támogatás az optimális raktárkészlet meghatározásához, a készletgazdálkodáshoz
  • Vevőinkkel és szállítóinkkal történő kapcsolattartás és kommunikáció
  • Belső értékesítés, külső értékesítő kolléga háttértámogatása
Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Legalább középfokú műszaki végzettség, vagy műszaki beállítottság
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzési képesség
Előny:
  • Műszaki egyetem vagy főiskola
  • Néhány éves műszaki, illetve értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű
Amit kínálunk:
  • Alapfizetés+ cafetéria+ 1 év után bónusz
  • Heti egy nap home office lehetőség
  • Céges mobiltelefon
  • Stabil, biztos munkahely, hosszútávú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest IV. kerület (M0-ás melletti ipari park)
Munkaidő:
  • napi 8 óra rugalmas kezdési időponttal + 1 óra munkaközi szünet
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küld el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Budapest

Van tapasztalatod szövegírásban, VAGY szívesen kipróbálnád magad ezen a területen? Komplex mérnöki szolgáltatásokat nyújtó skandináv Partnercégünk most JUNIOR-MEDIOR- SENIOR kollégák jelentkezését is várja TECHNICAL WRITER pozícióra! Ha műszaki végzettséggel rendelkezel, jó az angol nyelvtudásod, úgy gondolod jól írsz és kommunikálsz és máshol írtál már szövegeket, ide mindenképp érdemes jelentkezned! Ügyfelünk 2001 óta van a piacon, a budapesti csapat jelenleg 120 fős, fő tevékenysége a szoftverfejlesztés, az információtervezés és az információmenedzsment. Csatlakozz hozzájuk, írásra fel!

A hirdetés lejár 23 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Partnerünk napjainkban vezető szerepet tölt be a kereskedelmi hűtéstechnológia területén. Kulcsrakész megoldásokat terveznek és telepítenek kereskedelmi áruházak, logisztikai központok, élelmiszer feldolgozó üzemek számára. Csapatuk új tagját keressük Jászárokszállásra az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Mérnöki / Műszaki területek | Pest megye

Mit érdemes tudni Megbízónkról? Ügyfelünk Európában piacvezető pozícióval büszkélkedő német cégcsoport folyamatosan fejlődő leányvállalata Szigetszentmiklóson. Garázskapuk / ipari kapuk / ajtók forgalmazásával és szervizelésével foglalkoznak. Bővülő csapatukba keresünk most munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 24 nap múlva