RAKTÁRVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk mára a sok szereplős hazai szerszámpiac egyik meghatározó nagykereskedőjévé vált.

Az ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai lesznek:
  • Nagykereskedelmi raktár munkájának szervezése
  • Folyamatok összehangolása
  • Munkatársak felvétele
  • Feladatok kiosztása, ellenőrzése
Amit Partnerünk kínál:
  • Fiatalos csapat, igényes munkakörnyezet
  • Kiépült infrastruktúra, biztos vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem (alapbér+bónusz)
Elvárások:
  • Minimum középfokú vagy kereskedelmi végzettség
  • Eredmény- és vevőorientáltság
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási képesség
  • Önszervező képesség
  • Önálló, kitartó dinamikus munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Minimum alapfokú számítógépes ismeretek
Előnyt jelent:
  • Raktári vagy logisztikai vezető munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki vagy logisztikai végzettség
  • Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a rendszerünkön keresztül tudja feltölteni a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Szeretne részt venni a világ egyik legnagyobb szállítmányozási és logisztikai vállalatának munkájában? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő nemzetközi csapathoz? Pozitív szemléletű és szeret szervezni? Itt a lehetőség, hogy egy profi csapat vezetését végezze! Ügyfelünk globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, a szállítmányozás kombinációinak és logisztikai megoldásainak széles skáláját nyújtja Megbízóik részére. Ma több mint 50 országban képviseltetik magukat saját kirendeltséggel, és több min 19.000 munkatársat foglalkoztatnak. A rohamosan fejlődő és növekvő vállalat sikerének egyik záloga, hogy nagy szállítmányozói múlttal, kiterjedt hálózattal, komoly referenciákkal és megfelelő tapasztalattal rendelkeznek. A cég sikerének másik záloga az ütőképes fuvarszervezői csapat, amelynek bővítéséhez most új munkatársat keresünk. A pozíció megnevezése: SENIOR FUVARSZERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ

A hirdetés lejár 50 nap múlva

Szeretné anyanyelvi környezetben kamatoztatni német tudását? Olyan lehetőséget keres, ahol egy nemzetközi fuvarozó cég logisztikai csapatában dolgozhat? Ebben az estben ez a lehetőség Önnek szól! Magyar tulajdonú szállítmányozási cégcsoport keres határozott fellépésű, tapasztalt munkatársat LOGISZTIKAI- ÉS OPERÁCIÓS VEZETŐ munkakörbe.

A hirdetés lejár 12 nap múlva

Partnerünk innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez. Bővülő csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

A hirdetés lejár 24 nap múlva