JUNIOR ACCOUNTANT

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk a világ egyik legnagyobb és vezető termékfüggetlen egészségügyi szolgáltatója.
A magyarországi SSC jelenleg is bővülő, dinamikus és családias csapatába keresünk új kollégát

pozícióba.
1-2 éves tapasztalattal rendelkező szakemberek mellett pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ezekben a feladatokban számítanak Rád:

  • Számlák könyvelése magyar törvények szerint, szállítói számlák kezelése, feldolgozása határidőknek megfelelően – az e10 szoftver használatával
  • Társosztályokkal, beszállítókkal és a pénzügyi osztállyal való kapcsolattartás
  • P2P rendszerekből és folyamatokból adódó problémák megoldása és koordinálása
  • Tesztelésben és más egyéb projektekben való részvétel
  • Leltárral, készlettel kapcsolatos bejövő dokumentumok feldolgozása
Megbízónk elvárásai:

  • Gördülékeny, minimum erős középszintű angol nyelvtudás
  • Pénzügyi/Közgazdasági felsőfokú végzettség
  • MS Office ismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés
Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Pénzügyi vagy számviteli területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Olasz/német nyelvtudás
Amit a cég kínál Számodra:

  • Hosszútávú karrierút és remek szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Cafeteria
  • Home office lehetőség hosszútávon is
  • Nemzetközi tapasztalat multinacionális, ámde családias környezetben: egy fiatalos, nyitott és befogadó 10 fős csapatban
  • Stabil háttérrel rendelkező, megbízható munkáltató
  • Előremutató, társadalmilag hasznos tevékenység pénzügyi támogatása
Munkavégzés helye:

Budapest, 12. kerület – a BAH-csomópont mellett található irodában

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva: