ÉPÜLETVILLAMOSSÁGI SZERKESZTŐ,RAJZOLÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye

Munkaterület: Mérnöki / Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Dinamikusan fejlődő építőipari vállalkozás keresi legújabb munkatársát! Partnerünk munka iránti alázata és elkötelezettsége, valamint a sokéves, magas szintű szakmai tudás a garancia arra, hogy ügyfeleik a legjobb minőséget kapják.

Ha szeretnél egy ilyen csapathoz tartozni, jelentkezz legújabb pozíciónkba:

ÉPÜLETVILLAMOSSÁGI SZERKESZTŐ, RAJZOLÓ

Feladatok:
  • Tervezési munkák számítógépes műszaki rajzainak elkészítése (Cad programmal)
  • MS Office programok használata
Elvárások:
  • Szakirányú technikusi vagy Bsc végzettség
  • Jó kommunikációs készség, precizitás
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • AUTOCAD felhasználói szintű ismerete
Előny:
  • Tervezőirodai szakmai gyakorlat
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • „B” kategóriás jogosítvány
Amit Partnerünk kínál:
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú perspektíva
  • Nem csak egy projektre lesz rálátásod!
  • Korszerű munkaeszközöket biztosítunk
  • Kellemes irodai környezet
  • Családbarát vezetőség, segítőkész kollégák
  • Évente 3-4 céges összejövetel, csapatépítők

Munkavégzés helye:

  • Debrecen
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésed, szakmai önéletrajzod a rendszerünkön keresztül tudod feltölteni a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Energiaipar | Budapest

Partnerünk Magyarország egyik piacvezető naperőmű fejlesztő- és kivitelező cége. Az ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva