FOLYAMAT MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye

Munkaterület: Minőségbiztosítás / -ellenőrzés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szívesen dolgoznál egy biztos hátterű multinacionális gyártó vállalat alkalmazásában?

Rendelkezel legalább 1 éves, minőségbiztosítási területen szerzett szakmai tapasztalattal?

Szeretsz csapatban és önállóan is dolgozni ?

Célorientáltság, rendszerszemlélet , ezek mind rád jellemzőek ?

Amennyiben magadra ismertél, JELENTKEZZ , hiszen erre a pozícióra pont TÉGED keresünk !

Mit lehet tudni Megbízónkról ?

Ügyfelünk német hátterű gyártócég, 1989 óta vannak jelen Magyarországon, Heves megyében található üzemükkel.

Az itt gyártott termékeket a német anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesítik, kiválóan alkalmazhatóak az autóiparban, a repülőgép gyártásban, a háztartási eszközök gyártásában, az energetikában és a megújuló energiatermelésben is.

Bővülő csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Termelési folyamatok ellenőrzési tervének elkészítés/érvényesítése/végrehajtása; Process FMEA, Control Plan, Folyamatábrák
  • Belső nem megfelelőségek és selejtek kezelése - Kivizsgálás, riport készítése, Pareto elemzés és helyesbítő intézkedések indítása
  • Integrált irányítási rendszerauditokon történő részvétel
  • Folyamatellenőrzés hatékonyságának javításában való részvétel
  • Belső auditok végzése
  • Belső gyártási folyamatok felügyelete,fejlesztése a termékminőség,stabil folyamatok és költséghatékonyság szempontjából
  • Szoros együttműködés a minőség-, és környezetirányítási vezetővel és a minőségügy dolgozóival, valamint a kapcsolódó területekkel
  • Válogatások, utómunkák felügyelete, dokumentálása, validálása és auditálása
  • Új termékek bevezetésekor a termelési folyamatok jóváhagyásának tervezése és végrehajtása
  • Riportok készítése menedzsment számára

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Belső auditori vizsga (ISO 9001 és ISO TS 16949)
  • FMEA alkalmazási (kockázatelemző) ismeretek
  • Hasonló pozícióban szerzett legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret (Külföldi partnerekkel, anyavállalattal való kapcsolattartáshoz)

Amit Partnerünk kínál:

  • Cafeteria juttatás
  • Laptop, mobiltelefon
  • Lakhatási támogatás
  • Teljesítményprémium
  • 100% Bejárástámogtás

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!