FOLYAMAT MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye

Munkaterület: Minőségbiztosítás, -ellenőrzés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

A Magnetec Ungarn Kft. az elmúlt 30 évben nyújtott teljesítményével elérte azt, hogy azon kevés piaci szereplők közé tartozik, akik vezető szerepet töltenek be a speciális, nanokristályos mágnesmagok globális piacán. A több, mint 350 főt foglalkoztató cég termékei induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben.

Fejlesztéseiknek köszönhetően mérnök csapatuk folyamatosan bővül, így új szakembert keresnek az alábbi pozíció betöltésére:

FOLYAMAT-MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK

Feladatok:

  • Termelési folyamatok ellenőrzési tervének elkészítés/érvényesítése/végrehajtása; Process FMEA, Control Plan, Folyamatábrák
  • Belső nem megfelelőségek és selejtek kezelése - Kivizsgálás, riport készítése, Pareto elemzés és helyesbítő intézkedések indítása
  • Integrált irányítási rendszerauditokon történő részvétel
  • Folyamatellenőrzés hatékonyságának javításában való részvétel
  • Belső auditok végzése
  • Belső gyártási folyamatok felügyelete,fejlesztése a termékminőség,stabil folyamatok és költséghatékonyság szempontjából
  • Szoros együttműködés a minőség-, és környezetirányítási vezetővel és a minőségügy dolgozóival, valamint a kapcsolódó területekkel
  • Válogatások, utómunkák felügyelete, dokumentálása, validálása és auditálása
  • Új termékek bevezetésekor a termelési folyamatok jóváhagyásának tervezése és végrehajtása
  • Riportok készítése menedzsment számára

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • FMEA alkalmazási (kockázatelemző) ismeretek
  • Hasonló pozícióban szerzett legalább 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret (Külföldi partnerekkel, anyavállalattal való kapcsolattartáshoz)

A kiválasztásnál előny:

  • Szakirányú végzettség
  • Belső auditori vizsga (ISO 9001 és ISO TS 16949)

Amit Partnerünk kínál:

  • Pozícióhoz és tapasztalathoz illeszkedő alapbér
  • Cafeteria juttatás
  • Laptop, mobiltelefon
  • Lakhatási támogatás (2 éven keresztül, havi támogatás)
  • Teljesítményprémium
  • 100% Bejárástámogtás

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen magyar és angol vagy német nyelvű szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Győr-Moson-Sopron megye

Ügyfelünk a piac meghatározó szereplője az autóipar, gyógyászati ipar, fogyasztási cikk ipar által felhasznált dekorációs műanyagok tervezésében és előállításában. Több mint 100 év szakértelmével és három kontinens négy országában lévő gyáregységeivel ezen piaci szegmens egyik legfejlettebb vállalata. Minőségügyi csapatukat bővítését tervezik, így junior és senior pozícióba is várják jelentkezőiket az alábbi munkakör betöltésére:

A hirdetés lejár 14 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Megbízónk az űripar területén műhold alkatrészek tervezésével, gyártásával, tesztelésével és projekt menedzseléssel foglalkozik. Nemzetközileg ismert és elismert vállalat, vevőkörében olyan fajsúlyos űripari szereplők találhatók meg, mint a NASA és az Airbus. Dinamikus csapatukba keresünk most tapasztalattal rendelkező munkatársa(ka)t MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK pozícióba. Ha kihívásokat, sok sikerélményt és elismerést kínáló munkát keres, amit jó közösségben végezhet, akkor náluk a helye!

A hirdetés lejár 29 nap múlva