ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk több mint 500 alkalmazottal, 9 országban 20 telephellyel rendelkező családi tulajdonú cégcsoport a közép-kelet-európai logisztikai piac egyik meghatározó szereplője. A dinamikusan fejlődő magyarországi leányvállalat értékesítési csapatába

pozícióba keres új munkatársat, aki a cég identitásának megfelelően személyre szabott nemzetközi gyűjtő szállítmányozási, expressz, logisztikai és vámszolgáltatások kiajánlásával és minőségi ügyfélkezeléssel járul hozzá a  hosszú távú partnerkapcsolatok fejlődéséhez és  az ügyfelek elégedettségéhez.

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása, meglévő partnerkapcsolatok bővítése,
  • Díjkalkulációk elkészítése és árajánlatok kiadása,
  • Napi operatív feladatok kezelése, adminisztrálása,
  • Nyilvántartások kezelése,
  • Értékesítési csapat támogatása,
  • Kapcsolattartás megbízókkal, partnercégekkel, illetve a vállalat más üzletágaival.

Téged keresünk, ha:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • Pályakezdő vagy VAGY rendelkezel tapasztalattal értékesítési/adminisztrációs területen (logisztikai terület előny),
  • Beszélsz angolul (középfok szóban és írásban),
  • Örömet jelent számodra ügyfeleket kiszolgálni,
  • Jó üzleti és kommunikációs érzéked van,
  • Szereted az önállóságot és jól gazdálkodsz az idővel,
  • Nyitott vagy a tanulásra, új dolgok megismerésére.

Amit partnerünk kínál:

  • Fejlődési lehetőség,
  • Dinamikus, kihívásokkal teli munkakörnyezet,
  • Gyors és egyszerű döntéshozatalok,
  • Kompetencia a közép-kelet-európai logisztikai piacon,
  • Cafeteria.

Munkavégzés helye: Biatorbágy

Munkaidő:Hétfőtől – péntekig rugalmas munkaidő

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Adminisztráció / Irodai munka | Pest megye

Megbízónk nemzetközi szállítmányozási és logisztikai Kft. pályázatot hirdet az M0 déli szektora mentén elhelyezkedő szigetszentmiklósi központjába az alábbi munkakör betöltésére:

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Mérnöki / Műszaki területek | Pest megye

Partnerünk a K+F piac szereplőinek nyújt innovációs tanácsadást, valamint ehhez kapcsolódóan jogi és pénzügyi háttértámogatást. Sikereik eredményeként bővülő csapatukba keresünk új kollégát most új kollégát. Pályakezdő, de olyan tapasztalt fizikus, gépészmérnök és mechatronikai mérnök karon végzett szakemberek jelentkezését is várjuk - akik elemző, kreatív és nyitott szemléletükkel szívesen erősítenék egy piacvezető cég csapatát tanácsadóként K+F projekteken. A betanítást a cég biztosítja!

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Pályakezdő / Gyakornok | Pest megye

A nyomtatási szolgáltatások piacán nagy sikereket elért, amerikai alapítású Xerox magyarországi leányvállalata, a Xerox Magyarország Kft. keres csapatába HELYSZÍNI ÜGYFÉLTÁMOGATÓ SPECIALISTÁT (NYOMTATÁSI TERÜLET).

A hirdetés lejár 23 nap múlva