BESZERZÉSI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szívesen dolgoznál egy magyar tulajdonban lévő, családias hangulatú FMCG vállalatnál?

Rendelkezel legalább 3 éves, FMCG szektorban szerzett stratégiai beszerzői tapasztalattal?

Emellett már rendelkezel vezetői tapasztalattal is?

Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen téged keresünk Megbízónk számára!

Megbízónk egy FMCG üzletlánc, amely a dél-alföldi régió egyik meghatározó kereskedelmi vállalata.

Csapatukba keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A társaság beszerzési folyamatainak irányítása
  • A beszerzési csapat vezetése, fejlesztése
  • Készletgazdálkodás
  • Kategória menedzsment
  • Az optimális szortiment, készlet nagyság és forgási sebesség kialakítása, fenntartása
  • Ártárgyalások lebonyolítása, szerződések előkészítése, megkötése
  • Új beszállítók felkutatása, meglévő beszállítókkal való aktív kapcsolattartás
  • Piaci információk, trendek összegyűjtése, elemzése
  • Aktív részvétel az árképzési és a termékpozicionálási folyamatokban
Milyen elvárásoknak kell megfelelned a pozíció betöltéséhez?
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves, FMCG szektorban, stratégiai beszerzésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Stratégiai szemléletmód, gyakorlatias gondolkodás
  • Határozott fellépés, kiváló tárgyalási készség, vevőorientált gondolkodásmód
Mit ajánl a partnerünk?
  • Versenyképes jövedelem
  • Céges autó
  • Telefon, Laptop
  • Éves bónusz
  • Stabil, hosszútávú munkahely
Munkavégzés helye: Kiskunfélegyháza

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Szeretne részt venni a világ egyik legnagyobb szállítmányozási és logisztikai vállalatának munkájában? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő nemzetközi csapathoz? Pozitív szemléletű és szeret szervezni? Itt a lehetőség, hogy egy profi csapat vezetését végezze! Ügyfelünk globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, a szállítmányozás kombinációinak és logisztikai megoldásainak széles skáláját nyújtja Megbízóik részére. Ma több mint 50 országban képviseltetik magukat saját kirendeltséggel, és több min 19.000 munkatársat foglalkoztatnak. A rohamosan fejlődő és növekvő vállalat sikerének egyik záloga, hogy nagy szállítmányozói múlttal, kiterjedt hálózattal, komoly referenciákkal és megfelelő tapasztalattal rendelkeznek. A cég sikerének másik záloga az ütőképes fuvarszervezői csapat, amelynek bővítéséhez most új munkatársat keresünk. A pozíció megnevezése: SENIOR FUVARSZERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Megbízónk egy 36 éve működő logisztikai, szállítmányozási és ellátási lánc megoldásokra specializálódott, minőségi szolgáltatásokat nyújtó nemzetközi vállalat. Ügyfelei a világ legnagyobb technológiai gyártói, a gyártási folyamatok globálisan vezető szereplői. Csapatának bővítése miatt COUNTRY MANAGER pozícióba keressük új munkatársukat. Fő felelősségi köre: A teljes operáció hatékony működtetése és a vállalat bevételének növelése, megbízható ügyfelek bevonzása, valamint további funkciók kialakítása a szolgáltatások körében.

A hirdetés lejár 3 nap múlva

Megbízónk egy globális piacot vezető, német logisztikai cégcsoport magyar leányvállalata. Hazánkban 20 éve működik, fő tevékenysége a közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozás. 400 munkavállalót foglalkoztat 5 magyarországi telephelyen. Csapatába keresünk új kollégát az alábbi pozícióba, rugalmas munkakezdési lehetőséggel:

A hirdetés lejár 12 nap múlva