SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Home office

Munkaterület: Vezetői pozíciók

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint vagy Német Tárgyalási szint

Megbízónk egy magyar tulajdonban lévő, logisztikai és árufuvarozási szolgáltatást nyújtó vállalat. Csapatuk bővülése céljából keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A cég budapesti csoportjának létrehozása, működtetése és vezetése (munka és eszközpark adott)
  • A szállítmányozási csoport felépítése a mind a munkavállalók, mind a megbízók, mind az alvállalkozók tekintetében

A főbb feladatok, amit a munkakörben el kell látni:

  • Szállítmányozási csoport vezetése
  • Szállítmányozói csoport kialakítása
  • Partnerkör bővítése
  • Fuvaros alvállalkozók bevonása
  • A csoport motivációs rendszerének kialakítása
  • Árajánlatok készítése
  • Együttműködés társosztályokkal

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Vezetői tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Szállítmányozásban szerzett, minimum 3 év tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Üzletfejlesztési tapasztalat
  • Terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • Angol vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Jó kapcsolatteremtő képesség

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Versenyképes jövedelem
  • Teljesítménybónusz, cégautó
  • "Szerethető munkahely" díjas munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés lehetőség
  • Stabil pénzügyi háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Családias légkör, motiváló környezet
  • Home Office lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest / Home Office

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat | Pest megye

Kiváló kommunikáció, kifogásolhatatlan szervezőkészség és aktív angol nyelvtudás. Ráadásul még a szállítmányozás és a logisztikai folyamatok sem fognak ki rajtad? Akkor ez az a pozíció ahol a képességeidet mind hasznosítani tudod! Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen. Csapatukba Téged keresünk PRICING SPECIALIST pozícióba.

A hirdetés lejár 23 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Partnerünk innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez. Bővülő csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Pest megye

Partnerünk, több mint 140 évnyi logisztikai tapasztalattal rendelkező globális iparági vezetőként támogatja az ipart és a kereskedelmet az áruk globális cseréjében. Csapatukba keressük bővítés miatt az új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva