MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig terjed. A Társaság fotovoltaikus naperőművekből álló portfóliója a fejlesztés alatt álló erőművekkel együtt meghaladja a 100 MWp névleges kapacitást, mellyel az egyik piaci vezető szereplő a napelemes kiserőművek piacán. Pénzügyi csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • A cégcsoporthoz tartozó társaságok napra kész könyvelési feladatainak ellátása. Számlák, bizonylatok törvény által előírt formában való kontírozása, könyvelése (a magyar számviteli szabályok szerint)
  • Évközi és év végi zárások és beszámolók, valamint az ezekhez tartozó analitikák elkészítése,
  • Adóbevallások, statisztikák és egyéb adatszolgáltatások elkészítése,
  • Tárgyi eszköznyilvántartások vezetése és készletezése,
  • Különböző kimutatások elkészítése,
  • Adófolyószámla egyeztetések,
  • Egyéb adminisztrációs teendők.

Követelmények:

  • Szakirányú végzettség,
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat, preferáltan építőiparban szerzett tapasztalat
  • MS Office ismeret,
  • ERP rendszer ismerete,
  • A magyar számviteli és adótörvények naprakész ismerete,
  • Precizitás, megbízhatóság,
  • Önálló munkavégzés, megoldás-orientált szemlélet, döntésképesség.

Előny:

  • Alapfokú angol nyelvtudás,
  • Bérszámfejtésben és people management terén szerzett tapasztalat.

Juttatások:

  • Céges laptop,
  • Céges mobiltelefon,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő alapbér.

Munkavégzés helye: Budapest, 1. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Budapest

Szívesen dolgozna egy piac által elismert, exkluzív multivállalatnál? Szeretne egy támogató csapat tagjaként nívós, nemzetközi környezetben dolgozni? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, ez az Ön lehetősége! Ügyfelünk 25 éves múlttal rendelkező vállalat, a nemzetközi ingatlanpiac meghatározó szereplője. A cég prémium minőségű épületek bérbeadásával, üzemeltetésével foglalkozik, mostanra csaknem 1.300.000 nm2-nyi terület fűződik a nevükhöz, főként közép-kelet-európai fővárásokban vannak jelen. Dinamikusan fejlődő vállalat lévén bővülés végett keressük most a pénzügyi csapat új tagját az alábbi pozícióba: TELJESKÖRŰ KÖNYVELŐ - BUDAPEST

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Pest megye

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő multinacionális vállalat, akik szénhidrogén-kutatás és -termelés szolgáltatásainak nyújtásával foglalkozik. A kelet-közép-európai régióban különösen nagy horderejű tapasztalattal rendelkeznek szeizmikus felmérések és fúrási projektek végrehajtásában. Csapatukba keresik új kollégájukat az alábbi munkakörbe: SENIOR PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

A hirdetés lejár 5 nap múlva

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán szakmai minőségi munka folyik? Szeretne segíteni közép és nagyvállalatok könyvelési feladatainak ellátásában? Partnerünk teljes körű könyvelési feladatok időbeni és jogszabályoknak megfelelő ellátásával foglalkozik. Közreműködik adóbevallások és beszámolók elkészítésében, havi és éves zárási feladatok ellátásában Most új munkatársat keres bővülő csapatukba.

A hirdetés lejár 23 nap múlva