MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig terjed. A Társaság fotovoltaikus naperőművekből álló portfóliója a fejlesztés alatt álló erőművekkel együtt meghaladja a 100 MWp névleges kapacitást, mellyel az egyik piaci vezető szereplő a napelemes kiserőművek piacán. Pénzügyi csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • A cégcsoporthoz tartozó társaságok napra kész könyvelési feladatainak ellátása. Számlák, bizonylatok törvény által előírt formában való kontírozása, könyvelése (a magyar számviteli szabályok szerint)
  • Évközi és év végi zárások és beszámolók, valamint az ezekhez tartozó analitikák elkészítése,
  • Adóbevallások, statisztikák és egyéb adatszolgáltatások elkészítése,
  • Tárgyi eszköznyilvántartások vezetése és készletezése,
  • Különböző kimutatások elkészítése,
  • Adófolyószámla egyeztetések,
  • Egyéb adminisztrációs teendők.

Követelmények:

  • Szakirányú végzettség,
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat, preferáltan építőiparban szerzett tapasztalat
  • MS Office ismeret,
  • ERP rendszer ismerete,
  • A magyar számviteli és adótörvények naprakész ismerete,
  • Precizitás, megbízhatóság,
  • Önálló munkavégzés, megoldás-orientált szemlélet, döntésképesség.

Előny:

  • Alapfokú angol nyelvtudás,
  • Bérszámfejtésben és people management terén szerzett tapasztalat.

Juttatások:

  • Céges laptop,
  • Céges mobiltelefon,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő alapbér.

Munkavégzés helye: Budapest, 1. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő multinacionális vállalat, amely szénhidrogén-kutatással és -kitermeléssel foglalkozik. Átalakuló pénzügyi csapatába keressük új kollégájukat az alábbi munkakörbe

A hirdetés lejár 5 nap múlva

Szívesen dolgozna egy piac által elismert, exkluzív multivállalatnál? Szeretne egy támogató csapat tagjaként nívós, nemzetközi környezetben dolgozni? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, ez az Ön lehetősége! Ügyfelünk 25 éves múlttal rendelkező vállalat, a nemzetközi ingatlanpiac meghatározó szereplője. A cég prémium minőségű épületek bérbeadásával, üzemeltetésével foglalkozik, mostanra csaknem 1.300.000 nm2-nyi terület fűződik a nevükhöz, főként közép-kelet-európai fővárásokban vannak jelen. Dinamikusan fejlődő vállalat lévén bővülés végett keressük most a pénzügyi csapat új tagját az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. A cégcsoport leányvállalata 1991 óta működik Magyarországon. Főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás. A cég nemzetközi leányvállalata munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 7 nap múlva