KAPCSOLATTARTÓ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Német Tárgyalási szint

Rugalmas, önálló munkavégzésre nyitott,
stabil német nyelvtudását használni vágyó kollégát keresünk

pozícióba.

Megbízónk magyar tulajdonú családi vállalkozás, amely darált szalma, valamint környezetkímélő, modern technológiával készülő fűtőanyagok (ún. szalmabrikett) gyártásával és értékesítésével foglalkozik Bács-Kiskun megyében.

A pozícióhoz kapcsolódó feladatok:

  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel és új kapcsolatok kiépítése, ennek keretében megrendelésekre ajánlatkészítés, visszaigazolások kiküldése – NÉMET nyelven is!
  • Európán belüli közúti fuvarozás szervezése, kapcsolódó fuvarlevelek megírása
  • Egyéb kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

Megbízónk megbecsült, új munkatársától a következőket várja:

  • Érettségi bizonyítvány megléte
  • Tárgyalóképes, folyékony német nyelvtudás szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány megléte
  • Jártasság az MS Office programok kezelésében
  • Lehetőleg Bács-Kiskun megye déli felében lévő lakhely, hogy kényelmesen megközelíthesd autóval a megbízónk székhelyét
  • Hasonló munkakörben szerzett, adminisztrációs vagy fuvarszervezési munkatapasztalat előny, de nem feltétel – PÁLYAKEZDŐ, kihívást és sikerélményeket kereső fiatalok jelentkezését is várjuk!

Amit a cég kínál:

  • Kiszámítható, teljesítményarányos fizetés
  • Értékesítés után járó jutalék
  • Munkavégzéshez külön laptop és mobiltelefon
  • UTAZÁSI TÁMOGATÁS(saját autó esetén km és fogyasztás szerinti elszámolásban)
  • Kiválasztást követően dedikált betanulási időszak, teljes körű betanítás
  • Stabil, kiforrott ügyfél kezelési rendszer megtanítása
  • Kihívásokkal teli, változatos feladatkör

Munkavégzés helye:

Borota (Bács-Kiskun megye)

Kezdd meg a karrierutad egy több mint 25 éves, folyamatosan fejlődő magyar vállalkozásnál! Jelentkezésed leadhatod az alábbi gombra kattintva, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Szeretne részt venni a világ egyik legnagyobb szállítmányozási és logisztikai vállalatának munkájában? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő nemzetközi csapathoz? Pozitív szemléletű és szeret szervezni? Itt a lehetőség, hogy egy profi csapat vezetését végezze! Ügyfelünk globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, a szállítmányozás kombinációinak és logisztikai megoldásainak széles skáláját nyújtja Megbízóik részére. Ma több mint 50 országban képviseltetik magukat saját kirendeltséggel, és több min 19.000 munkatársat foglalkoztatnak. A rohamosan fejlődő és növekvő vállalat sikerének egyik záloga, hogy nagy szállítmányozói múlttal, kiterjedt hálózattal, komoly referenciákkal és megfelelő tapasztalattal rendelkeznek. A cég sikerének másik záloga az ütőképes fuvarszervezői csapat, amelynek bővítéséhez most új munkatársat keresünk. A pozíció megnevezése: SENIOR FUVARSZERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ

A hirdetés lejár 17 nap múlva

Szeretné anyanyelvi környezetben kamatoztatni német tudását? Olyan lehetőséget keres, ahol egy nemzetközi fuvarozó cég logisztikai csapatában dolgozhat? Ebben az estben ez a lehetőség Önnek szól! Magyar tulajdonú szállítmányozási cégcsoport keres határozott fellépésű, tapasztalt munkatársat LOGISZTIKAI- ÉS OPERÁCIÓS VEZETŐ munkakörbe.

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Partnerünk, több mint 140 évnyi logisztikai tapasztalattal rendelkező globális iparági vezetőként támogatja az ipart és a kereskedelmet az áruk globális cseréjében. Csapatukba keressük bővítés miatt az új kollégát az alábbi pozícióba: