KAPCSOLATTARTÓ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Munkaterület: Adminisztráció / Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Német Tárgyalási szint

Magas szinten beszélsz németül és szeretnél egy stabil cégnél kamatoztatni a nyelvtudásodat? Szeretsz emberekkel kommunikálni és szívesen dolgoznál egy pörgős munkakörben?

Amennyiben a fenti kérdésekre IGEN a válaszod, ez a lehetőség Neked szól!

Partnerünk darált szalma gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, biztos hátterű feldolgozóipari vállalat. Jelenleg új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

A feladatok a következők lesznek:

  • Kapcsolattartás és kapcsolatok kiépítése új és meglévő ügyfelekkel
  • Folyamatos kommunikáció német és magyar nyelven (telefonon és emailben)
  • A vevői megrendelésekre ajánlatok készítése
  • A megrendelések visszaigazolása
  • Fuvarok szervezése (csak közúti fuvarozás, csak Európa), fuvarlevelek megírása
  • Egyéb adminisztrációs feladatok elvégzése

Amit az új kollágától várunk:

  • Tárgyalóképes, folyékony német nyelvtudás szóban és írásban!
  • Adminisztratív területen, vagy fuvarszervezési, illetve kapcsolattartó munkakörben szerzett tapasztalat, DE pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • B kategóriás jogosítvány
  • Borota maximum 30 km-es körzetében lévő lakhely
  • Jártasság az MS Office programok kezelésében
  • Legalább érettségi bizonyítvány megléte

Előnyt jelent a pozíció betöltéséhez:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Saját gépjármű

Amit a cég kínál:

  • Kiszámítható teljesítményarányos fizetés
  • Laptop
  • Mobiltelefon
  • Utazási támogatás saját autó esetén (km és benzin elszámolás)
  • Teljes körű betanítás
  • Stabil, kiforrott ügyfél kezelési rendszer
  • Kihívásokkal teli, változatos feladatkör

Munkavégzés helye:

Borota (Bács-Kiskun megye)

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a pozíció, jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Szeretne részt venni a világ egyik legnagyobb szállítmányozási és logisztikai vállalatának munkájában? Szívesen csatlakozna egy dinamikusan fejlődő nemzetközi csapathoz? Pozitív szemléletű és szeret szervezni? Itt a lehetőség, hogy egy profi csapat vezetését végezze! Ügyfelünk globális szállítmányozó és logisztikai szolgáltató cég, a szállítmányozás kombinációinak és logisztikai megoldásainak széles skáláját nyújtja Megbízóik részére. Ma több mint 50 országban képviseltetik magukat saját kirendeltséggel, és több min 19.000 munkatársat foglalkoztatnak. A rohamosan fejlődő és növekvő vállalat sikerének egyik záloga, hogy nagy szállítmányozói múlttal, kiterjedt hálózattal, komoly referenciákkal és megfelelő tapasztalattal rendelkeznek. A cég sikerének másik záloga az ütőképes fuvarszervezői csapat, amelynek bővítéséhez most új munkatársat keresünk. A pozíció megnevezése: SENIOR FUVARSZERVEZÉSI CSOPORTVEZETŐ

A hirdetés lejár 51 nap múlva

Szeretné anyanyelvi környezetben kamatoztatni német tudását? Olyan lehetőséget keres, ahol egy nemzetközi fuvarozó cég logisztikai csapatában dolgozhat? Ebben az estben ez a lehetőség Önnek szól! Magyar tulajdonú szállítmányozási cégcsoport keres határozott fellépésű, tapasztalt munkatársat LOGISZTIKAI- ÉS OPERÁCIÓS VEZETŐ munkakörbe.

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Partnerünk innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez. Bővülő csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

A hirdetés lejár 25 nap múlva