ELEKTROMOS KARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Vas megye

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a világ vezető élelmiszeripari vállalatának kisállat eledel gyártására specializálódott divíziója.
Most bővülés miatt keres új kollégát

pozícióba.

Feladatok:
  • Megelőző karbantartói feladatok elvégzése,
  • Üzemviteli karbantartók helyettesítése,
  • Gép- és alkatrészhibák javítása és dokumentálása,
  • Rend fenntartása,
  • Szerszámok folyamatos ellenőrzése,
  • Leltározás,
  • Villamosipari szabványok betartása a munkavégzés során.
Elvárások:
  • Középfokú szakirányú végzettség (villanyszerelő vagy mechatronikai vagy elektrolakatos vagy elektroműszerész),
  • Műszaki rajz ismeret,
  • Önálló munkavégzés,
  • Jó problémamegoldó képesség.
Előnyök:
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat,
  • Termelővállalatnál szerzett szakmai tapasztalat.
Juttatások:
  • Cafetéria és egyéb bónuszok,
  • Kiemelkedő jövedelem,
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség,
  • Előrelépési lehetőség,
  • Bejárástámogatás.

Munkavégzés helye: Bük

Munkavégzés ideje: Hétfőtől - Péntekig 12 órás műszakok

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, küldje el nekünk önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Megbízónkat 1960-ban alapították, mostanra a téli és outdoor sportfelszerelések és lábbelik területén piacvezető céggé nőtte ki magát. Jelenleg 9 országban 19 gyártóüzemmel rendelkezik, összesen több, mint 1.400 főt foglalkoztat, termékei világszerte több mint 10.000 üzletben kaphatók. Most számukra keresünk új munkatársat nagykállói összeszerelő üzemükbe új munkatársat.

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Gyártás / Termelés | Komárom-Esztergom megye

Műszaki végzettséggel rendelkezel? Nem okoz gondot az angol nyelven történő kommunikáció? Szeretnél egy olyan csapatban dolgozni, ahol szakmai sikereket érhetsz el? Ne keress tovább, ez a pozíció Neked szól! Esztergomi, műanyagipari termékek gyártásával foglalkozó autóipari beszállító keresi új csapattagját az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva