HEGESZTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy nemzetközi vállalat, akik az elmúlt 30 évben speciális mezőgazdasági gépek gyártására specializálódtak. A gyártott termékek körébe tartoznak körbálázó gépek, bálázó-csomagológépek, körbálamegfogó adapterek, bálavágók és silóblokkvágók.

Csapatukba keresik 2 műszakos munkarendbe  az alábbi munkakörbe új munkatársukat:

HEGESZTŐ
Feladatok:
  • Adott munkautasítások alapján az acélszerkezetek és fémalkatrészek összeállítása és hegesztése
  • A kivágott alkatrészek megfelelőségének ellenőrzése
  • Nagyobb alkatrészek mozgatása daruval
  • Minőségileg és mennyiségileg megfelelő alkatrészek legyártásának, üzemeltetett gép rendben tartásának biztosítása
  • Munkavégzésére vonatkozó előírások betartása
Elvárások:
  • Hegesztő végzettség esetén pályakezdő és tapasztalt jelölt is szóba jöhet
  • VAGY egyéb fémipari végzettség esetén, több éves tapasztalat az elvárás hegesztés területén
  • Fizikai terhelhetőség és precíz munkavégzés
Előny:
  • 1-2 év gyakorlat CO hegesztés (azaz fogyóelektródás védőgázas ívhegesztés) területén
  • Emelőgépkezelő bizonyítvány
Juttatás:
  • Piacképes alapfizetés és cafeteria
  • 24 órás kockázati élet-, egészség- és balesetbiztosítás
  • Munkába járás támogatása
  • Kerékpár vásárlási kedvezmény
  • Támogatott melegétkeztetés
  • Bölcsődei/óvodai étkezés támogatása
  • Iskola-/óvodakezdési támogatás
Munkavégzés helye és ideje:
  • Szolnok
  • Két műszakos munkarend
Ha a pozíció felkeltette az érdeklődését jelentkezzen magyar nyelvű önéletrajzzal rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Pest megye

Partnerünk, az élesztőgyártási és forgalmazási tevékenysége mellett komplex sütőipari megoldásokat biztosít partnerei számára. Új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Szakmunka | Budapest

Partnerünk nagy múlttal és hosszútávú tervekkel rendelkező, vasúti felsővezeték építéssel, és pályaépítéssel foglalkozó vasúti társaság. Talpraesett, szakmai gyakorlattal rendelkező új munkatársat keresünk számukra, a budapesti központi telephelyükre, azonnali munkakezdéssel az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Szakmunka | Országos

Ügyfelünk világszinvonalú nagyvállalatok részére gyárt minőségi alkatrészeket, emellett fémmegmunkálással foglalkozik. Gépipari divíziójuk bővítése céljából a megmunkálóközpontok kezelésére munkatársakat keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 31 nap múlva