RAKTÁROS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk Magyarország egyik vezető villamossági nagykereskedéseként, folyamatosan bővülő csapatába keres új munkatársat

RAKTÁROS

pozícióba.
Feladatok:
  • Vevői megrendelések alapján az áru összekészítése, összeválogatása,
  • Áru kiadása, átvétele, ellenőrzése,
  • Raktáron belüli anyagmozgatás,
  • Folyamatos leltár készítés,
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása.

Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • Raktározásban szerzett legalább 1 éves tapasztalat.

Előnyök:
  • Targonca kezelői jogosítvány.

Juttatások:
  • Cafetéria (38.000Ft),
  • Bejárástámogatás (Budapesten kívülről érkezőknek),
  • Műszakpótlékok,
  • Targoncavezetői képzés támogatása.

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Munkaidő: HÉTKÖZNAP 7:30-20:00 között, napi 8 órában, beosztás szerint - HÉTVÉGI MUNKAVÉGZÉS NINCS!

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, küldje el nekünk önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Fejér megye

Ügyfelünk közép-európai építőanyag kereskedő hálózat az ország 34 pontján rendelkezik üzletekkel. Folyamatosan megújuló kereskedéseikben az építőanyagok teljes választékával minőségi megoldást tudnak nyújtani mind a kültéri, mind a belsőépítészeti munkákhoz felújításokhoz, házépítésekhez. Olyan munkatársakat keresnek, akik rátermettek a feladatokra, szeretnek és képesek csapatban dolgozni. Ők megbecsülik a munkádat! Dinamikusan bővülő cégük most új kollégát keres.

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Bács-Kiskun megye

A hirdetés lejár 18 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Somogy megye