SENIOR SALES MUNKATÁRS (NYOMDAIPARI TERÜLETEN)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

A nyomtatási szolgáltatások piacán nagy sikereket elért, amerikai alapítású Xerox magyarországi leányvállalata, a Xerox Magyarország Kft. keres csapatába

SENIOR SALES MUNKATÁRSAT

-nyomdaipari területen-

Feladatok:
  • A Xerox digitális nyomdagép termékportfólió és a kapcsolódó szolgáltatások értékesítése,
  • Termékportfólióhoz kapcsolódó szoftverek értékesítése,
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • Gépbemutatók lebonyolítása,
  • Marketing akciók kidolgozása,
  • Média kommunikáció megszervezése és kapcsolattartás,
  • Pályázatokon, tendereken való részvétel, üzleti tervek kidolgozása,
  • Termékpozícionálás és árazás.

Elvárások:

  • Főiskolai vagy Egyetemi végzettség  (kereskedelmi vagy gazdasági terület),
  • Minimum 3 év B2B értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban),
  • "B" kategóriás jogosítvány,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Kiemelkedő kommunikációs, tárgyalási és prezentációs készség,
  • Analitikus gondolkozás.
Előnyök:
  • Nyomdaipari üzletágban szerzett tapasztalat,
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat.
Juttatások:
  • Céges autó,
  • Laptop, mobiltelefon,
  • Modern irodai környezet,
  • Rugalmas munkavégzés,
  • Stabil céges háttér,
  • Béren kívüli juttatások (bónusz, cafeteria),
  • Lendületes csapat.

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig, rugalmas munkaidő (Home Office lehetőség)

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, küldje el nekünk önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Informatika / Telekommunikáció | Budapest

Partnerünk egy szoftverfejlesztő cég, amely technológiai fejlesztésekkel, digitális termékek fejlesztésével, illetve üzleti tanácsadással foglalkozik 20 éves tapasztalattal és számos sikertörténettel a háta mögött. Létszámuk, illetve projektjeik száma is folyamatosan bővül, emiatt egészítenék ki csapatukat tapasztalt értékesítési tanácsadóval is.

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Partnerünk fő tevékenysége az alkalmazásfejlesztési tevékenységek ellátása. Tevékenységük jelentős részét a megrendelői igényeken alapuló egyedi szoftverfejlesztések teszik ki, de rendelkeznek saját fejlesztésű termékkel is. Fő küldetésük a magas szaktudást igénylő, komplex fejlesztési feladatok minőségi ellátása. Jelenleg a kereskedelmi részlegükbe keresünk olyan tapasztalattal rendelkező agilis munkatársat, akinek célja a vállalat további piaci növekedésének megvalósítása az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 32 nap múlva