SZERVIZTECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint vagy Német Kommunikációs/Társalgási szint

Mit érdemes tudni Megbízónkról? Ügyfelünk Európában piacvezető pozícióval büszkélkedő német cégcsoport folyamatosan fejlődő leányvállalata Szigetszentmiklóson. Garázskapuk / ipari kapuk / ajtók forgalmazásával és szervizelésével foglalkoznak. Bővülő csapatukba keresünk most munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:
  • Elektromos és gépészeti karbantartás
  • Cég által gyártott és forgalomba helyezett termékek karbantartása
  • Rendszeres jelentés készítés a vezetők felé

Szakmai elvárások:

  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat (műszaki területen)
  • Min. középfokú műszaki végzettség ( ideális esetben mechatronikai )
  • Önálló, pontos munkavégzés

Juttatások:

  • Egy több mint 80 éve sikeresen működő német családi vállalkozás biztonsága
  • Rendszeres képzések Magyarországon és külföldön
  • Betanulás után magas színtű önállóság
  • Céges autó, privát használtra is
  • Alapos betanulási időszak egy tapasztalt kolléga mellett
  • Cafeteria
  • Éves bónusz

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Ügyefelünk egyedi nyílászáró igények tervezésével, gyártásával kivitelezésével foglalkozik. Projektek teljeskörű spektrumban történti ajánlati előkészítésére keresünk számukra munkatársat az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 32 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Our Partner is a multinational company which is now one of the leading tech companies in the world. We are looking for a specialist for the following position in their New Innovation Team (this is a global, European brand-new team): TMS SUPPORT ENGINEER We also welcome applications from newly graduated students (preferably technical field)!

A hirdetés lejár 29 nap múlva

Budapesti székhelyű Partnerünk fő profiilja az építőipari gépkölcsönzés. Ezen felül tevékenységük kiterjed a lakó- és nem lakó épület építésére, út-és autópálya építési, bontási munkálatokra, valamint építési területek előkészítésére is. Ezen munkák támogatására új munkatársukat keressük az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva