PÁLYÁZATI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk irodai megoldásokat szállít ügyfeleinek: informatika, irodatechnika, kivitelezés és épületüzemeltetés területeken.

Bővülő csapatába keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:
  • Közbeszerzési, támogatási és egyéb céges szerződések előkészítése, véleményezése, kezelése,
  • Pályázati dokumentáció összeállítása és teljes körű kezelése,
  • Közbeszerzési és európai uniós pályázatok felkutatása,
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése.
Elvárások:
  • Felsőfokú jogi vagy gazdasági képesítés (jogi asszisztensi szakképesítés),
  • Pályázati vagy közbeszerzési adminisztrációs területen szerzett tapasztalat,
  • Proaktivitás, önállóság, fejlődési igény, tanulás iránti elkötelezettség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office).
Előnyt jelent:
  • Pályázatírói területen szerzett gyakorlat,
  • Európai uniós pályázatírói és/vagy közbeszerzési referens képesítés,
  • Szakmai német vagy angol nyelvtudás,
  • B kategóriás jogosítvány.
Amit kínálunk:
  • Jó hangulatú, dinamikus csapat,
  • Folyamatos szakmai képzések, fejlődési lehetőség,
  • Notebook, telefon.
Munkavégzés helye: Budapest, IV.ker.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig napi 8 óra, fél óra ebédszünettel.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el nekünk szakmai önéletrajzodat motivációs levéllel és bérigény megjelöléssel a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Pest megye

Partnerünk a K+F piac szereplőinek nyújt innovációs tanácsadást, valamint ehhez kapcsolódóan jogi és pénzügyi háttér támogatást. Sikereik eredményeként szeretnék bővíteni csapatukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva