KARBANTARTÁSI ÉS BIZTONSÁGI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Megbízónkat 1960-ban alapították, mostanra  a téli és outdoor sportfelszerelések és lábbelik területén piacvezető céggé nőtte ki magát.
Jelenleg 9 országban 19 gyártóüzemmel rendelkezik, összesen több, mint 1.400 főt foglalkoztat, termékei világszerte több mint 10.000 üzletben kaphatók.

Most számukra keresünk új munkatársat nagykállói összeszerelő üzemükbe

pozícióba.
Feladatok:
  • Karbantartó csapat (10 fő) szakmai irányítása, karbantartási költségek tervezése, nyomon követése
  • Üzemekben működő termelő gépek, berendezések műszaki állapotának közép- és hosszú távú fenntartásához szükséges területi stratégia kialakítása és megvalósítása
  • Kapcsolattartás gép gyártókkal, gépbeszállítókkal
  • Karbantartási területre vonatkozó munka-, tűz-, és egészségvédelmi szabályok betartása és betartatása
  • Meghibásodások okainak kiderítése, hibaanalízis. Az ismétlődések felismerése, megszüntetésükre javaslatok kidolgozása
  • Telephelyen lévő épületek külső és belső karbantartási feladatainak ellátása
Elvárások:
  • Középfokú műszaki végzettség (előny a villamosmérnöki diploma)
  • Legalább 3-5 év gyártósori karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Munkatársak irányításában szerzett gyakorlat pl.: csoportvezetőként
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás
Amit kínálnak:
  • Versenyképes alapbér
  • Stabil multinacionális háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye- Nagykálló

Amennyiben érdekeli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Partnerünk a beléptető rendszerek meghatározó piaci szereplője. Átfogó szolgáltatást nyújt a legegyszerűbb beléptető eszközöktől az összetett biztonsági vagy vállalati beléptető- és munkaidő-nyilvántartó rendszerekig. Több évtizede beléptető rendszerek fejlesztésével (szoftver és hardver), gyártásával, forgalmazásával és telepítésével foglalkoznak. Csapatukba keresnek új kollégát az alábbi pozícióba: SZERVIZTECHNIKUS

A hirdetés lejár 11 nap múlva

Szívesen dolgoznál egy modern üzemi környezetben, ahol az autóipari gyártás körül forog a világ? Termékeiket BMW, Volvo, Ford, Volkswagen típusú autókba használják fel. A Te feladatod lenne az automatikai berendezések üzemeltetése, javítása, karbantartása. Megbízónk egy amerikai tulajdonban lévő autóipari beszállító cég, mely főként műanyag fröccsöntött autóipari alkatrészek gyártásával és összeszerelésével foglalkozik. Csapatukba új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Somogy megye

Szeretne egy stabilan növekvő vállalatnál dolgozni, akik a Covid ellenére is folyamatosan bővülnek? Szeretné, ha csak két műszakban kellene dolgoznia és végre az éjszakái szabadak lennének? Szeret automatizált gépekkel dolgozni? Akkor olvasson tovább, mert megtalálta, amit keresett. Partnerünk világszínvonalú alkatrészeket gyárt a járműipar számára. Siófoki gyártóegységük autóipari ülésmozgató megoldásokat, lehajtható fejtámlákat, motorháztető nyitó kábeleket, valamint kisgép kábeleket gyárt. Vevőik a világ vezető autógyártó vállalatai: a siófoki cég termékeivel futnak többek között az Audi, a Mercedes, Jaguar-Landrover, Peugeot, Fiat modelljei. Siófoki csapatukba keresnek most új munkatársat. MŰSZAKOK: Hétfőtől - péntekig 6.00 órától - 14.00 óráig vagy 14.00 órától - 22.00 óráig BEJÁRÁST CÉGES BUSZ SEGÍTI: Kereki, Tab, Felsőnyék és Mezőszilas irányából.

A hirdetés lejár 6 nap múlva