MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ (MŰANYAGIPARI GYÁRTÓCÉG)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Minőségbiztosítás, -ellenőrzés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónkat 1960-ban alapították, mostanra  a téli és outdoor sportfelszerelések és lábbelik területén piacvezető céggé nőtte ki magát.
Jelenleg 9 országban 19 gyártóüzemmel rendelkezik, összesen több, mint 1.400 főt foglalkoztat, termékei világszerte több mint 10.000 üzletben kaphatók.

Most számukra keresünk új munkatársat nagykállói összeszerelő üzemükbe

MINŐSÉGÜGYI VEZETŐ

pozícióba.
Feladatok:
  • Minőségbiztosítási csapat (10 fő) koordinálása és támogatása
  • Új és meglévő termékek minőség ellenőrzési terve alapján az ellenőrzés végrehajtásának biztosítása
  • Összes laboratóriumi eszköz helyes kalibrálásának biztosítása a belső ellenőrzési terveken keresztül, belső erőforrásokra és külső beszállítókra támaszkodva
  • Terveket és / vagy belső auditok végrehajtásának biztosítása
  • Minőségellenőrzés folyamatainak, módszereinek és gyakorlatának folyamatos javításának a javaslattétele, az ügyfél és a belső minőségi szabványoknak megfelelően
  • Biztosítja a bejövő anyagok minőségét, ellenőrzi a műszaki dokumentációt, esetleges kárigényeket kezelése
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal és partnerekkel
Elvárások:
  • Műszaki mérnöki végzettség
  • Legalább 3-5 év tapasztalat minőségbiztosítási területen, ISO minősítéssel rendelkező műanyagipari gyártó cégnél, FMCG/ Autóipari területen
  • Munkatársak irányításában szerzett tapasztalat pl.: csoportvezetőként
  • Erős középszintű angol nyelvismeret írásban és szóban egyaránt- Beszállítók és a management miatti napi kapcsolattartás végett
  • Kitűnő ismeret a mérőműszerekről és technikákról
  • Jó tudás a statisztikai folyamatirányításról és statisztikai elemzésről
  • ISO szabványok kiváló ismerete
  • Műanyag fröccsöntési technológiák ismerete
Amit kínálnak:
  • Versenyképes alapbér + céges autó
  • Stabil multinacionális háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye- Nagykálló

Amennyiben érdekeli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva
Gyártás, Termelés | Pest megye

Pest megyei (déli rész) partnerünk autóipari beszállító, a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeik kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Céljuk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsák folyamatos fejlődésüket. Jelenleg minőségügyi csapatuk keresi új tagjait:

A hirdetés lejár 42 nap múlva
Gyártás, Termelés | Heves megye

Partnerünk Heves megyében található, német tulajdonú gyártó cég. Termékeit az anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesíti, legnagyobb részben az Európai Unióban, melyek induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben, megújuló energiatermelésben és az elektromos autók piacán. Az Ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: