MŰSZAKI ELŐADÓ (ÉPÜLETVILLAMOSSÁGI SZAKIRÁNNYAL)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Baranya megye

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Épület villamosmérnök vagy épületvillamossági technikus végzettséggel rendelkezik, és van is néhány év tapasztalata ezen a területen? Szeretne egy stabil szervezetben elhelyezkedni, ahol változatos feladatokat végezhet és megbecsülik a munkáját?

Hogyha IGEN, akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Partnerünk a saját és Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzatának tulajdonában lévő ingatlanok hasznosításával foglalkozik. Jelenleg új munkatársukat keressük az alábbi munkakörbe:

MŰSZAKI ELŐADÓ

(épületvillamossági szakiránnyal)

Főbb feladatok:

  • A cég ingatlanjaiban felmerülő műszaki, üzemeltetési, karbantartási, javítási és beruházási/felújítási munkák lebonyolítása, menedzselése

Amit új kollégánktól várunk:

  • Szakirányú felsőfokú vagy középfokú iskolai végzettség (Épület villamosmérnök vagy épületvillamossági technikus)
  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat a feladattal hasonló szakmai területen, vagy munkakörben
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Office, Word, Excel stb)
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Műszaki ellenőri és/vagy felelős műszaki vezetői jogosultság
  • TERC költségvetés készítő program ismerete, gyakorlati használata

Amit a cég kínál:

  • Cafetéria juttatás
  • Stabil és folyamatosan fejlődő szervezet
  • Felelősségteljes és változatos feladatok
  • Kihívásokkal teli munka
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Fejlődési lehetőség
  • Támogató vezetői csapat

Munkavégzés helye:

Pécs

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, a JELENTKEZÉS gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával: