PROJEKT TÁMOGATÓ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Budapesti központú, Magyarországon piacvezető alumínium nyílászáró gyártó partnerünk budapesti szakértői gárdája bővül, így most

pozícióba keresik új csapattársukat.
Feladatok:
  • A projekt koordinátorok által tenderezett projektekben műszaki támogatás, teljes operatív szakmai gondozás
  • Specifikus gyártói szoftverek használata (SchüCal, ReynaPro), nyílászáró szerkezetek szoftveres rendbetétele
  • AutoCAD programban részletes rajzok/tervek készítése a megadott feltételek szerint
  • Rajzi specifikációk és tervdokumentációk elkészítése rendeléshez (egyedi termékek)
  • Átadási dokumentációk összeállítása és átadása az építésvezetőnek
  • Építésvezető irodai vagy  ritkán helyszíni szakmai támogatása
Elvárás:
  • Gépészmérnökként tapasztalat egyedi gépgyártás területén (CAD gyakorlati ismeretek)
  • VAGY min. technikus végzettséggel nyílászáró gyártás területén szerzett szakmai ismeret
  • Műszaki véna, 3D térlátás
  • És rendelkezel a megfelelő szakmai alázattal ahhoz, hogy folyamatosan tanulj és fejlődj egy komplex szakmában
Előny:
  • Alumínium nyílászáró gyártás területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Ismered az alábbi alumínium profilrendszer/nyílászáró gyártó szoftvereket (pl. SchüCal, ReynaPro, Wicona, Metra, Aliplast, stb.
  • Angol vagy német nyelvtudás
Amit kínálnak:
  • Piacképes alapbérezés + mobiltelefon + személygépjármű helyszíni kijáráshoz
  • Szakmai képzési program- nagy hangsúlyt fektetnek a hagyományos képzésekre, szemináriumokra, oktatásokra, kiállításokra
  • Karrier lehetőség, előrelépés, illetve horizontális mozgás biztosítása cégen belül
  • Innovatív, piacvezető, trendteremtő cég
  • Kiváló szakmai csapat- közvetlen kollégák, akik egyedülálló dolgokra törekszenek, olyasmikre, amiket még senki más nem valósított meg
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 4. kerület - ritkán projekthelyszíneken

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 42 nap múlva

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön.

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Bács-Kiskun megye

Partnerünk gáz-, ipari- és járműkompresszorok, hegesztett szerkezetek, illetve áramfejlesztő aggregátorok gyártásával foglalkozó, háromszoros Business Superbrands díjas vállalat. 2019-ben szerepeltek a KKV TOP100 listáján. Speciális, saját fejlesztésű gépeik és berendezéseik a hazai és nemzetközi piacon is elismertek. Kiskunhalasi központjukba keresünk számukra új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 3 nap múlva