CAPITAL MARKET TRANSACTIONS ANALYST

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Partnerünk Magyarország egyik piacvezető naperőmű fejlesztő- és kivitelező cége. Az ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Ellátandó feladatok, célok:

  • Hazai és nemzetközi Projektakvizíciók és eladási folyamatok támogatása
  • Projekttulajdonosokkal/befektetőkkel való kapcsolattartás
  • Átvilágítási folyamatokban való részvétel
  • Pénzügyi modellek összeállításában való aktív közreműködés

Elvárások:

  • Gazdaságtudományi BSc / MSc diploma (előnyösen pénzügyi háttérrel / Vállalati pénzügyek / szakirányú)
  • 1-3 év munkatapasztalat pénzügy, management, pénzügyi tanácsadás vagy megújuló energiához kapcsolódó területen
  • Tárgyalóképes, folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban, plusz nyelvtudás előnyt jelent
  • MS Office ismeret
  • Alapvető pénzügyi modellezési készségek és a gazdasági elemzési módszerek ismerete
  • Általános projektmenedzsment tudás és tapasztalat
  • Önálló és rugalmas munkavégzés, megoldás-orientált szemlélet, döntésképesség

Juttatások:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Céges laptop
  • Mobiltelefon
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye:

1013 Budapest Krisztina körút 39.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, a JELENTKEZÉS gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával: