MIKROBIOLÓGIAI TECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Vegyipar / Gyógyszeripar

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

A cég magyarországi leányvállalata, 1991 óta működik. Főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás. Jelenleg Ügyfelünk új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Az alábbi feladatok várnak Önre:

  • Laboratóriumi eszközök előkészítése
  • Laboratóriumi berendezések működtetése, a megfelelő működés ellenőrzése
  • Táptalajok főzése, sterilizálása; dokumentálása
  • Mintakezeléssel és a munkavégzéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok

Ami szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • Mikrobiológiai technikus vagy vegyész-technikus végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság
  • Terhelhetőség
  • Pontosság, precizitás

Előnynek számít:

  • Élelmiszer mikrobiológiában szerzett tapasztalat
  • Mikrobiológus vagy mikrobiológus technikus végzettség
  • Angol nyelvtudás

Amit a cég kínál Önnek:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Megbízhatóság
  • Korrekt fizetés, juttatások

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette az érdeklődését és szeretné megpályázni a meghirdetett munkakört, küldje el önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva: