RAKTÁRI OPERÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Magyarország egyik piacvezető kereskedelmi nagyvállalata új csapattagokat keres az alábbi pozícióba:

Amit Partnerünk kínál:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Bejelentett munkaviszony, azonnali kezdés
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Megbízható nagyvállalati háttér
  • Étkezési lehetőség
  • Céges mobiltelefon
  • Munkaruha

Munkaidő:

  • 1 vagy 2 műszakos munkavégzési lehetőség, túlórák nélkül

Feladatok:

  • Árucímkézés, csomagolás
  • Alapfokú számítógépkezelés
  • A raktári rend fenntartása
  • Könnyű anyagmozgatás
Amit Partnerünk elvár Tőled:
  • Alapfokú végzettség
  • Pontosság és precizitás
  • Monotonitástűrés

Munkavégzés helye:

  • Budapest IX. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, önéletrajzod a rendszerünkön keresztül tudod feltölteni a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Bács-Kiskun megye

Partnerünk 30 éve működő, családi tulajdonú, magyar vállalkozás. A cég fő profilja festékek és hobbi vegyszerek gyártása, melyeket hazánkon kívül számos külföldi országba is szállítanak. A cég erőssége a termékfejlesztés, a folyamatos innováció és a piaci igényekhez való gyors és rugalmas alkalmazkodás. Folyamataikat az ISO szabványrendszere szerint végezik. Kunszentmiklósi gyárukba keressük, akár pályakezdő új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Érdekel a logisztika és a raktározás világa? Targonca vezetői tapasztalattal rendelkezel? Vagy ha nem, de szívesen részt megszereznéd a jogosítványt hozzá? - Akkor TE vagy a mi emberünk, várjuk jelentkezésed! Partnerünk fő profilja a csúcsminőségű kerékpáros kiegészítők és alkatrészek forgalmazása. 1992 óta van jelen Magyarországon. Csapatukba keresünk egy műszakos munkarendbe új kollégát:

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Gyáli kontaktlencse gyárunkba keresünk 2 műszakban RAKTÁRI DOLGOZÓKAT áruátvételi és komissiózási feladatokra.

A hirdetés lejár 10 nap múlva