E-COMMERCE MARKETING VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing / PR / Média

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

E-commerce területen szerzett több éves tapasztalatot?
Szeretné a vállalat marketing stratégiáját kialakítani a saját webáruházukra, melyet utána több országra is kiterjesztenek?

Ha érzi magában ezt az ambíciót, akkor ez a lehetőség Önnek szól!

Partnerünk egy folyamatosan fejlődő, online kereskedelemmel foglalkozó cég, amely már 15 éve van jelen a piacon.

Több ezer terméküket Európa legnagyobb online piacterein, illetve saját webáruházukban kínálják megrendelésre. Munkavállaló-központú, nyugatias nézeteikből kiindulva céljuk munkatársaik megbecsülése és fejlődésük támogatása, ezáltal a közös célok együttes elérése.

Jelenleg csapatbővítés miatt keresnek

kollégát, aki segíteni fogja a vállalat új marketing stratégiájának kialakítását.
Feladatok:
  • Hírlevél rendszer teljeskörű felépítése, koordinálása,
  • Árkereső / összehasonlító oldalakon CPC alapú kampányok koordinálása,
  • Marketing Content / SEM Management ,
  • Country Managerek marketing tevékenységének vezetése, ellenőrzése,
  • Vezetői meetingek ismerete, tervezése, koordinálása,
  • Budget tervezés, Riporting.
Elvárások:
  • Min. középfokú végzettség,
  • Legalább 2 - 4 éves szakmai tapasztalat e-Commerce területen marketing specialista munkakörben,
  • Min. 1 éves marketing vezetői tapasztalat,
  • Tapasztalat marketing ügynökségekkel való együttműködésben,
  • Angol nyelv erős közép szintű ismerete (írásban és szóban is).
Előnyök:
  • Nemzetközi webshopok felépítésében szerzett (nem IT jellegű) tapasztalat,
  • Technikai SEO készítésében szerzett tapasztalat,
  • Német vagy holland nyelv ismerete.
Juttatások, ajánlat:
  • Pozícióhoz illeszkedő alapbér,
  • Stabil munkaadói háttér,
  • Cafeteria,
  • Hosszútávú fejlődési lehetőség,
  • Multinacionális, segítőkész, együttműködő csapat,
  • Modern, színvonalas környezet.
Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület.

Munkaidő: hétfőtől - péntekig, kötetlen munkarend.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Marketing / PR / Média | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Ügyfelünk közel 50 éves múlttal rendelkező, stabil, skandináv tulajdonú fémmegmunkálással foglalkozó vállalat, akik 3 kontinensen közel 1200 főt foglalkoztatnak. A magyarországi gyár Budapesttől 130 km-re fekszik Borsod-Abaúj-Zemplén megye festői környezetében, ahol közel 230 fő gyártja a minőségi alkatrészeket, az autóipar, az általános ipar és a távközlési ipar számára. Jelenleg bővülő, professzionális csapatuk keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 29 nap múlva
Marketing / PR / Média | Budapest

Dolgozott már több évet az online marketing területén és van pár éves vezetői tapasztalata is? Szeretne egy olyan munkahelyet, ahol valódi szakmai fejlődési lehetőség és szerteágazó feladatok várják? Amennyiben igen, kérjük pályázzon az alábbi pozícióra: