HR CSOPORTVEZETŐ - BÉR ÉS MUNKAÜGYI TERÜLET

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: HR / Munkaügy

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk régóta sikeresen működő, stabil, multinacionális nagyvállalat.

Számukra keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

HR CSOPORTVEZETŐ -  BÉR ÉS MUNKAÜGYI TERÜLET
Feladatok:
  • Szoros együttműködés és napi szintű kapcsolattartás a külső bérszámfejtő szolgáltatóval
  • A munkavállalalók be- és kilépésének, szerződés módosításainak felügyelete
  • Bérszámfejtés előkészítési feladatok teljeskörű szakmai koordinálása
  • 3 fős HR adminisztrációs csapat munkájának koordinálása, munkatársak szakmai támogatása és motiválása
  • Tanácsadás és támogatás nyújtása a vezetőknek a foglalkoztatási jogszabályokkal, bérrel és kompenzációval, valamint a HR szabályzatokkal és folyamatokkal kapcsolatban
  • Munkavállalók és vezetők támogatása, oktatása a HR informatikai rendszerekkel használatában
  • Rendszeres és ad-hock riportok, kimutatások készítése a management részére
  • Területhez kapcsolódó projektek vezetése
  • A vállalat képviselete hatósági ellenőrzések, illetve auditok során
Az állás betöltéséhez szükséges:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Munkajogi, bér- és társadalombiztosítási jogszabályok naprakész ismerete
  • Bérszámfejtő programok ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Vezetői tapasztalat
  • Microsoft Windows és Office felhasználói szintű ismerete, magas szintű Excel használat
  • Coach típusú vezetői szemlélet
  • Precíz, proaktív személyiség, rugalmasság
Amit kínálunk:
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, dinamikusan növekvő cég
  • Mobiltelefon, laptop, bejárás támogatása
  • Home office lehetőség
  • Barátságos és ösztönző munkahelyi légkör
  • Modern munkakörnyezet
  • Összetett, változatos feladatok, képzési és fejlődési lehetőségek
  • Életbiztosítás
  • Egészségmegőrző programok
Munkavégzés helye:
  • Pest megye, Budapestről céges járat van
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küld el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!