FOLYAMATMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Tapasztalt Folyamatmérnökként új kihívásokat keres?
Egy zöld mezős beruházásban megtalálhatja!

Partnerünk Dél -Korea 5. legnagyobb vállalatcsoportja 24 országban van jelen. Tatabányai ipari parkban épülő gyáregysége autóipari beszállító cégként az elektromos autókhoz akkumulátort gyártó vállalatokat fogja kiszolgálni.

Most

pozícióba várják új kollégájukat.

Tőkeerős cég, ide érdemes váltani!
Feladatok:
  • Auditokon való részvétel,
  • Gyártási dokumentációk kidolgozása, karbantartása, munkautasítások készítése,
  • Minőségügyi szervezet támogatása, hibafeltárás, megelőző akciók,
  • Termelési folyamat működőképességének biztosítása, gyártósor üzemeltetése, a folyamatok fejlesztése és felügyelete,
  • Gyárthatósági vizsgálatban való részvétel,
  • Géptelepítésben és beüzemelésben való részvétel,
  • Részvétel az oktatási folyamatban,
  • Meglévő gyártási folyamatok elemzése, optimalizálása, hatékonyság növelése,
  • Kimutatások, jelentések készítése,
  • Társosztályokkal való együttműködés,
  • Riportálás és statisztikák készítése,
  • Mintagyártások szervezése, felügyelete, eredmények kiértékelése.
Követelmények:
  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • 5 év szakmai tapasztalat termelési területen, hasonló pozícióban,
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • Magabiztos, felhasználói szintű Office, különösen Excel, Access, Power Point ismeret,
  • Magas szintű problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet,
  • Minőségirányítási rendszerek ismerete,
  • Fémipari ismeretek,
  • Határozott fellépés, önállóság,
  • Jó szervező képesség és kezdeményező képesség,
  • Stressztűrés.
Előnyök:
  • SAP ismeret,
  • Nyitottság, tanulási hajlandóság.
Juttatások:
  • Versenyképes, tapasztalathoz mért bérezés,
  • Cafetéria,
  • Bejárási támogatás,
  • Mobiltelefon (magánhasználatra is),
  • Laptop,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Továbbképzések,
  • Családias hangulat,
  • Induló beruházás,
  • Változatos feladatok,
  • Tőkeerős cég,
  • Modern irodai környezet.
Egyéb információk:
  • Munkaidő: Hétfőtől - péntekig 8.00-16.30 óra.
  • Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye, Környe, Ipari park. Zöldmezős beruházás.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Komárom-Esztergom megye

Ha szeretnél olyan pozícióban dolgozni, ahol aktívan részt vehetsz új gyártó folyamatok kialakításában, ez a lehetőség neked szól! Olyan szakembert keresünk, akinek minimum 3 éves tapasztalata van termeléstervezésben és az angol nyelvet is magabiztosan használja. A cégről kulcsszavakban: zöld mezős beruházás, dél-koreai háttér, multinacionális környezet, autóipari beszállító, akkumulátor gyártás, tőkeerő.

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Gyártás / Termelés | Zala megye

Partnerünk Magyarország legnagyobb hazai burkolólap gyártó vállalata. Tófeji gyáregységükbe keresünk új munkatársat ÜZEMI TECHNOLÓGUS munkakörbe.

A hirdetés lejár 23 nap múlva